Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
Ze świata urody

Viki Gabor już tak nie wygląda! Nastolatka zmieniła fryzurę!

Trudno ją rozpoznać!

Aleksandra Frankowska 28 września 2020 13:28
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Viki Gabor to gwiazda, która przeżywa swoje 5 minut w świecie show biznesu! Młoda artystka jest bardzo na topie, do tego stopnia, że została wybrana jako jurorka do programu „Szansa na sukces”, gdzie wybierano kolejnego reprezentanta Polski na konkurs Eurowizja Junior 2020. Viki zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze, w której trudno ją rozpoznać!

Viki Gabor w nowej fryzurze

Na fotelu jurorskim Viki Gabor zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Gwiazda podpięła charakterystyczną grzywkę, całkowicie odsłaniając czoło. To ogromna zmiana, ponieważ fani zawsze kojarzyli ją właśnie z gęstą grzywką w stylu Kleopatry. W kilku wywiadach zdradziła, że być może zrezygnuje z niej na stałe!

Kariera Viki Gabor wciąż się rozwija

Młoda wokalistka, która w 2019 roku wygrała Eurowizję Junior, brnie do przodu niczym petarda. Niedawno premierę miał jej najnowszy album Getaway Into My Imagination. Artystka, której głos zna cała Polska, ani na chwilę się nie zatrzymuje. Jej solowa kariera to niesamowita motywacja dla innych młodych osób, które również marzą o śpiewaniu! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.