Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
Ze świata urody

Viki Gabor już tak nie wygląda! Nastolatka zmieniła fryzurę!

Trudno ją rozpoznać!

Aleksandra Frankowska 28 września 2020 13:28
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Viki Gabor to gwiazda, która przeżywa swoje 5 minut w świecie show biznesu! Młoda artystka jest bardzo na topie, do tego stopnia, że została wybrana jako jurorka do programu „Szansa na sukces”, gdzie wybierano kolejnego reprezentanta Polski na konkurs Eurowizja Junior 2020. Viki zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze, w której trudno ją rozpoznać!

Viki Gabor w nowej fryzurze

Na fotelu jurorskim Viki Gabor zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Gwiazda podpięła charakterystyczną grzywkę, całkowicie odsłaniając czoło. To ogromna zmiana, ponieważ fani zawsze kojarzyli ją właśnie z gęstą grzywką w stylu Kleopatry. W kilku wywiadach zdradziła, że być może zrezygnuje z niej na stałe!

Kariera Viki Gabor wciąż się rozwija

Młoda wokalistka, która w 2019 roku wygrała Eurowizję Junior, brnie do przodu niczym petarda. Niedawno premierę miał jej najnowszy album Getaway Into My Imagination. Artystka, której głos zna cała Polska, ani na chwilę się nie zatrzymuje. Jej solowa kariera to niesamowita motywacja dla innych młodych osób, które również marzą o śpiewaniu! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.