Ze świata urody

Victoria Beckham zostanie... królową YouTube?!

Co zobaczymy na jej kanale?

Marta Cieplak 29 listopada 2018 10:45
victoria beckham
Fot. East News

Victoria Beckham dopiero co świętowała 10 rocznicę założenia swojej modowej marki. I właśnie z tej okazji postanowiła podzielić się ze światem informacją, że ruszył jej kanał na YouTube! Uwaga: nie będzie on dotyczył tylko mody, ale w dużej mierze także urody! To nie lada gratka dla fanek byłej Spice Girl! I nie tylko dla nich!

Victoria Beckham na YouTube

Jak sama zdradziła na filmie opublikowanym na Instagramie na jej kanale będzie dużo stylizacji, ale także tutoriali make-upowych i pielęgnacyjnych. Na filmiku rozmawia z Derekiem Blasbergiem, nowym Fashion and Beauty director calego YouTube, możemy więc być pewni, że dzięki takiemu połączeniu jej kanał będzie wyjątkowy! Już w tej chwili można na nim zobaczyć kilka tutoriali make-upowych powstałych w kooperacji z Estee Lauder, ale czekamy na więcej autorskich projektów.

Na końcu wspomnianego video Victoria zachęca widzów do subskrybowania i jak widać z powodzeniem. Jej kanał w tej chwili ma już ponad 25 000 subsrybentów! I jesteśmy pewni, ze ta liczba będzie rosnąć lawinowo.

Co ciekawe Victoria Beckham jest drugą po Rihannie gwiazdą światowego formatu, która będzie regularnie publikować makijażowe tutoriale w internecie. Kto będzie następny? 

 

Wideo

Widoki zapierające dech i wycieczka śladami „Gry o Tron”, czyli #PricelessCroatia  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.