Victoria i Harper Beckham w SPA
Fot. instagram.com/victoriabeckham
ZE ŚWIATA URODY

Victoria Beckham zabrała swoją siedmioletnią córkę do SPA!

Harper skorzystała z odmładzającego zabiegu

Aleksandra Charzewska 18 stycznia 2019 07:59
Victoria i Harper Beckham w SPA
Fot. instagram.com/victoriabeckham

Siedmiolatka w SPA? Córka Victorii Beckham doświadczyła prawdziwego luksusu! Projektantka zabrała swoją małą Harper na specjalny zabieg hamujący procesy starzenia się skóry, a zdjęcie z gabinetu kosmetycznego opublikowała na swoim Instagramowym profilu. Od tego momentu zabiegi kosmetyczne dla dzieci zyskują na popularności, a internauci nie przestają podważać metod wychowawczych celebrytki.

Zabiegi kosmetyczne dla dzieci

Mała Harper Beckham podała się japońskiemu masażowi twarzy z wykorzystaniem gorącego ręcznika. Jakie są rezultaty takiego zabiegu? Masaż stymuluje metabolizm komórkowy, przez co skóra szybciej się regeneruje, poprawia także krążenie krwi, zapobiega procesom starzenia się skóry i nadaje jej młodzieńczego wyglądu. Jednak w przypadku siedmioletniej córki Davida i Victorii z pewnością nie dostrzeżemy spektakularnych efektów...

Zabieg na dziecięcej twarzy Harper wykonała sama doktor Barbara Strum, znana głównie z „wampirzych zabiegów”, z których chętnie korzysta m.in. Kim Kardashian. Gabinet Dr. Strum nie jest odosobnionym przypadkiem proponującym zabiegi dla dzieci. Salony SPA i gabinety kosmetyczne coraz częściej dołączają do swojej oferty różne zabiegi przystosowane do bardzo młodej skóry, które aktualnie zyskują ogromną popularność.

Zazwyczaj w takich zabiegach nie chodzi ani o zapobieganie starzeniu się skóry, ani o leczenie żadnych konkretnych przypadłości. Specjaliści starają się natomiast zapobiec możliwości powstania różnych chorób skóry np. trądziku w przyszłości lub zwyczajnie dostarczają dzieciom odrobiny „dorosłej” przyjemności poprzez nałożenie na ich twarze czekoladowych maseczek.

Nie po raz pierwszy metody wychowawcze Victorii są podważane przez jej obserwatorów. Podczas jednej z podróży do Australii projektantka zabrała siedmiolatkę do profesjonalnego salonu manicure. Na paznokciach Harper zagościł wtedy bardzo stylowy biały lakier. Zdjęcie, którym tak jak w przypadku zabiegu na twarz podzieliła się na Instagramie Victoria, wywołało burzę negatywnych komentarzy. „Czy to nie za wcześnie?” – pytali internauci.

Victoria i Harper Beckham w SPA
Fot. instagram.com/victoriabeckham

Victoria Beckham i Harper Beckham
Fot. Instagram@victoriabeckham

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.