Ze świata urody

Victoria Beckham używa kremu z... własnej krwi!

Nie zgadniecie, ile kosztuje!

Marta Cieplak 29 stycznia 2019 17:30
Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham

Victoria Beckham jest jedną z najsławniejszych brytyjskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że jest w stanie zapłacić niemal każdą cenę za zjawiskowy wygląd! Tym razem nie mówimy jednak o zabiegach medycyny estetycznej, masażach ani operacjach plastycznych, ale o kremie, na który stać tylko wybranych!

Krem na zamówienie Victorii Beckham

Celebrytka pochwaliła się na Instagramie, że testuje właśnie krem stworzony przez niemiecką dermatolog dr Sturm (w Polsce kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem można kupić w sklepach Galilu). I to nie byle jaki, ale stworzony na bazie jej... krwi! Tak, tak. Lekarka pobiera krew pacjenta (ok. 8 ml), następnie trafia ona do inkubatpra, gdzie przez 6 godzin jest odwirowywana w temperaturze 37 stopni Celsjusza. Do kremu stosuje się płytki krwi, a konkretniej zawarte w nich czynniki wzrostu, czyli specjalne białka, które mobilizują komórki do autoregeneracji i odbudowy. Te przenoszone są za pomocą strzykawki do przygotowanego wcześniej kremu. Jak działa?

Mówi się, że krem taki świetnie pobudza odnowę kolagenu, dzięki czemu działa silnie przeciwzmarszczkowo i odmładzająco. Kosztuje... 1200 funtów, czyli około 5 tysięcy złotych za słoiczek! Są jednak na niego chętni. Do fanów terapii dr Sturm należą m.in. John Malkovich, Kate Moss i Gwyneth Paltrow. 

Podobne kremy można także zamówić w Polsce. Tylko niewiele osób może sobie na nie pozwolić... 

Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!