Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham
Ze świata urody

Victoria Beckham używa kremu z... własnej krwi!

Nie zgadniecie, ile kosztuje!

Marta Cieplak 29 stycznia 2019 17:30
Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham

Victoria Beckham jest jedną z najsławniejszych brytyjskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że jest w stanie zapłacić niemal każdą cenę za zjawiskowy wygląd! Tym razem nie mówimy jednak o zabiegach medycyny estetycznej, masażach ani operacjach plastycznych, ale o kremie, na który stać tylko wybranych!

Krem na zamówienie Victorii Beckham

Celebrytka pochwaliła się na Instagramie, że testuje właśnie krem stworzony przez niemiecką dermatolog dr Sturm (w Polsce kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem można kupić w sklepach Galilu). I to nie byle jaki, ale stworzony na bazie jej... krwi! Tak, tak. Lekarka pobiera krew pacjenta (ok. 8 ml), następnie trafia ona do inkubatpra, gdzie przez 6 godzin jest odwirowywana w temperaturze 37 stopni Celsjusza. Do kremu stosuje się płytki krwi, a konkretniej zawarte w nich czynniki wzrostu, czyli specjalne białka, które mobilizują komórki do autoregeneracji i odbudowy. Te przenoszone są za pomocą strzykawki do przygotowanego wcześniej kremu. Jak działa?

Mówi się, że krem taki świetnie pobudza odnowę kolagenu, dzięki czemu działa silnie przeciwzmarszczkowo i odmładzająco. Kosztuje... 1200 funtów, czyli około 5 tysięcy złotych za słoiczek! Są jednak na niego chętni. Do fanów terapii dr Sturm należą m.in. John Malkovich, Kate Moss i Gwyneth Paltrow. 

Podobne kremy można także zamówić w Polsce. Tylko niewiele osób może sobie na nie pozwolić... 

Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?