David Beckham, Victoria Beckham
Fot. tephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
Ze świata urody

Victoria Beckham pokazała gorące zdjęcie Davida Beckhama! Widać pośladki!

Zdjęcie zrobiło furorę na Instagramie!

Aleksandra Frankowska 6 września 2021 18:27
David Beckham, Victoria Beckham
Fot. tephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Nie da się ukryć, że David i Victoria Beckham uchodzą za jedną z najpiękniejszych par na świecie. Były piłkarz i projektantka mody, kiedyś wokalistka Spice Girls, jednego z najlepszych girlsbandów na świecie, wiodą piękne życie wychowując wspólnie czwórkę dzieci. W okresie letnim chętnie odpoczywają i takim właśnie zdjęciem pochwaliła się w sieci Victoria. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie męża z basenu, na którym widać.. pośladki! W sieci zawrzało, a fanki Davida Beckhama nie mogły powstrzymać się od komentarzy!

Czytaj też: Były ikonami popkultury i podbijały świat. Czym teraz zajmują się słynne Spice Girls?

Victoria Beckham pokazała półnagie zdjęcie Davida

Na Instagramie gwiazdorskiej pary regularnie pojawiają się zdjęcia z ich codziennego życia. Aktualnie para odpoczywa w ciepłych krajach, a Victoria na swoim profilu opublikowała zdjęcie męża w basenie. Ten eksponuje na nim jędrne pośladki, które odsłoniły niemal całkowicie bokserki marki Versace.

Zobacz też: Victoria Beckham zdradziła sekret swojej idealnej fryzury!

Szczęśliwej niedzieli, nie ma za co – napisała pod zdjęciem Victoria.

Pod fotografią zawrzało! Fanki Beckhama rozpisywały się w komplementach na temat urody piłkarza. Wiele z nich zazdrości Victorii takiego męża i to od tylu lat! Beckham w tym roku kończy 46 lat i wciąż nie może opędzić się od zakochanych w nim fanem. Nic dziwnego, prawda? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.