Założymy się, że doskonale go znasz!

Ksenia Krasko 22 marca 2019 13:30

Jeśli chodzi o kosmetyki, warto pamiętać, że wysoka cena nie zawsze gwarantuje jakość. Oczywiście, na pewnych produktach absolutnie nie należy oszczędzać, ale istnieją takie perełki, które na stałe zadomowią się w Twojej kosmetyczce!

Ulubiony kosmetyk Gigi Hadid

Gigi Hadid przyznaje, że ten produkt to jej totalny must have – od zawsze pielęgnuje nim skórę i wciąż do niego wraca. Mowa o delikatnym peelingu z moreli marki St. Ives! Wspaniale pachnący scrub doskonale nawilża i oczyszcza skórę. Najlepsza wiadomość dla Ciebie (i dla nas)? Jest dostępny w  Polsce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez St. Ives (@stivesskin)

Dobry peeling do twarzy jest bardzo istotnym krokiem, jeśli chodzi o pielęgnację! W zależności od rodzaju i siły wybranego produktu, najlepiej złuszczać cerę 2-3 razy w tygodniu, aby usunąć martwe komórki naskórka, oczyścić pory i odżywić skórę.

Nie tylko Gigi Hadid pozostaje wierna produktom, których używa od lat – w naszej galerii znajdziesz ulubione peelingi redakcji!  

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Oczyszczający peeling 2 w 1 wzmocniony żeń-szeniem właściwym i ziarnami kawy, Origins, 79 zł. / sephora.pl

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Złuszczający peeling maska bez granulek, Mixa, ok. 25 zł.

3/5
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Matujący i zwężający pory peeling do twarzy, Neutrogena, ok. 19 zł.

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Peeling drobnoziarnisty Coffee Powder, Bielenda, ok. 9 zł. / bielenda.pl

5/5
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Wygładzający peeling do twarzy z dodatkiem pudru z pestek moreli, Yves Rocher, 15,90 zł. / yves-rocher.pl

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.