Ula Chincz fryzura bob
Fot. Instagram@ulapedantula
O tym się mówi

Urszula Chincz przeszła spektakularną metamorfozę!

„Wygląda Pani jak nastolatka” piszą zachwyceni fani

Marta Cieplak 7 listopada 2022 13:30
Ula Chincz fryzura bob
Fot. Instagram@ulapedantula

Urszula Chincz to dziennikarka i reporterka znana z Dzień Dobry TVN, gdzie wykonuje zaskakujące zadania, m.in. żegluje na jachcie do regat okołoziemskich albo skacze ze spadochronem. Dla wielu osób jest jednak blogerką – Ulą Pedantulą, która w zabawny i ciekawy sposób opowiada o codziennym życiu i radzi, jak łatwiej się w nim odnaleźć i jak ułatwić sobie m.in. obowiązki domowe. Gwiazda przez lata przyzwyczaiła swoich fanów, a ma ich na Instagramie już 200 tysięcy, do włosów obciętych na pixie, a potem na krótkiego, sięgającego do ucha boba. Teraz jednak zaskoczyła wszystkich zupełnie nową długością. Jak wygląda w nowej fryzurze?

ZOBACZ TAKŻE: Ciężka choroba, wielka kariera i zniknięcie z ekranu... Co dziś robi Elżbieta Zającówna?

Urszula Chincz ma długie włosy

Urszula Chincz już od pewnego czasu pokazywała się w coraz dłuższych włosach, ale to na jednym z ostatnich zdjęć widać, jak długie ma już kosmyki. I łatwo sobie wyobrazić, jak będzie się prezentować z włosami co najmniej do połowy pleców.

W nowej fryzurze Ula Chincz wygląda zupełnie inaczej, a do tego młodziej. Fani są zachwyceni jej wizerunkiem:

Pani w tych długich włosach wygląda pięknie 👏

Na tym zdjęciu wygląda Pani jak nastolatka 🔥❤️
 
Na tym zdjeciu 25latke wiedzę 😍 fiu fiu
 
Jak Wam się podoba? Wolicie Ulę Pedantulę w długich czy krótkich włosach? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.