Ula Chincz, VIVA! październik 2012
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Ula Chincz ma nową fryzurę i zupełnie odmieniowny kolor włosów!

Komentarz jej męża bardzo zaskakuje!

Marta Cieplak 8 stycznia 2020 12:30
Ula Chincz, VIVA! październik 2012
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Ula Chincz to jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek w Polsce. Obecnie regularnie pojawia się w  Dzień Dobry TVN, gdzie pracuje jako reporterka, prowadzi też bloga i kanał na You Tube – Ula Pedantula. Pod tą samą nazwą można znaleźć dziennikarkę także na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją aż 110 tysięcy osób! Jej ostatni post, na którym pokazała się w zupełnie nowej fryzurze i odmienionym kolorze włosów, zrobił furorę – ma już prawie 6 tysięcy polubień i 300 komentarzy!

Ula Chincz ma nową fryzurę

Ta reakcja wcale nas nie dziwi, bo 42-latka wygląda rzeczywiście zupełnie inaczej! Włosy są jeszcze krótsze niż ostatnio, w dodatku mają bardzo jasny kolor. Taki blond świetnie rozświetla twarz dziennikarki i bardzo ją odmładza. Fani piszą, że nawet o 20 lat!

Ula Chincz
Fot. Instagram@ulapedantula

Za metamorfozą stoi słynna stylistka fryzur, Jaga Hupało. Ula Chincz mówi o niej „ciemnowłosa czarodziejka”.

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem dziennikarki: „10 lat młodziej!”, „Super”, „Zdecydowanie na tak!”, „Strzał w 10!”, „Cudowna zmiana”, piszą w komentarzach pod zdjęciem.

Co ciekawe, mąż aktorki stwierdził, że to fryzura... na Wiedźmina!

Powiem Wam, że jak je zaczesać do tyłu to coś w tym jest - napisała pod zdjęciem

A Tobie jak się podoba? My jesteśmy zachwyceni! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.