I sprawdź, jak działają na twoją skórę!

Marta Cieplak 7 sierpnia 2018 14:30

Większości z nas wydaje się, że gwiazdy korzystają tylko z ekskluzywnych zabiegów i bardzo drogich kosmetyków. W rzeczywistości jednak bardzo chętnie korzystają z naturalnych składników, które każda z nas ma w domu! I, co ciekawsze, wolą je od gotowych preparatów. Wybraliśmy dla ciebie pięć gwiazdorskich trików wartych wypróbowania. My już je przetestowaliśmy i gwarantujemy, że naprawdę działają! 

1/5
Copyright @Instagram @decortebeauty
1/5

Kate Moss kocha zielone ogórki!

Kroi je w plasterki, wkłada do miski z bardzo zimną wodą i w takiej miksturze zanurza twarz na tyle, ile to możliwe. Modelka gwarantuje, że dzięki temu jej skóra wygląda idealnie – jest świetlista, a pory zwężone .

2/5
Victoria Beckham
Copyright @instagram@VictoriaBeckham
2/5

Victoria Beckham ufa w moc awokado

Miksuje awokado z morelą i taką maseczkę nakłada na skórę przed snem kilka dni w tygodniu. Twierdzi, że dzięki niej skora jest nawilżona oraz wygładzona.

3/5
Kendall Jenner
Copyright @Getty Images
3/5

Kendall Jenner sama robi maskę na włosy!

Miksuje banana (sprawia, że włosy są miękkie), olej kokosowy (nadaje blask) i awokado (odżywia) i nakłada tak powstały kosmetyk na kilkanaście minut na włosy. Dzięki niemu ma chyba najpiękniejszą fryzurę w Hollywood!

4/5
Oscary 2015: Gwyneth Paltrow
Copyright @ONS.pl
4/5

Gwyneth Paltrow uwielbia miód Manuka

Aktorka miesza australijski leczniczy miód z naturalnym olejkiem i taką miksturą smaruje skórę, a potem zmywa ciepłą wodą. Twierdzi, że działa leczniczo na wszystko – od trądziku po skaleczenia! Warto spróbować.

5/5
Vanessa Paradis wyszła za mąż
Copyright @GettyImages
5/5

Vanessa Paradis regularnie robi masaż twarzy... lodem!

Brzmi dziwnie? Ale aktorka zapewnia, że nic nie działa lepiej na skórę pozbawioną blasku. Dlatego taki kilkuminutowy masaż kostką lodu Vanessa robi zawsze przed wielkim wyjściem – woli to niż maseczki!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.