Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi

Tomasz Sekielski pokazał swoje najnowsze zdjęcie! Dziennikarz znika w oczach!

Jego metamorfoza budzi liczne kontrowersje!

Aleksandra Frankowska 13 lipca 2020 14:31
Tomasz Sekielski, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Jeden z popularniejszych polskich dziennikarzy Tomasz Sekielski, jeszcze niedawno ważył niemal 200 kg. Nadwaga była dla jego zdrowia ogromnym zagrożeniem, dlatego ponad rok temu ogłosił publicznie, że rozpoczyna walkę o swoje życie. Dziennikarz i twórca filmów dokumentalnych poddał się między innymi ryzykownej operacji zmniejszenia żołądka, do której przekonała go żona, wspierająca go w walce o nową sylwetkę i lepsze życie.

Sekielski pokazał nową sylwetkę w 2020

Po zabiegu, który przeszedł Tomasz Sekielski, do swojej codziennej rutyny dołączył zbilansowaną dietę oraz regularne treningi. Ogromnym wsparciem na każdym etapie zmian była jego żona, która motywowała go do dalszej walki.

Uświadomiłam mu, jak bardzo się boję o jego życie.

Metamorfoza Tomasza Sekielskiego 2020 robi furorę w sieci

Dziennikarz od początku swojej walki zrzucił już ponad 70 kg! To metamorfoza godna pozazdroszczenia, ale na tym nie koniec. Sekielski nie zamierza rezygnować z nowego trybu życia. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się niedawno zdjęcie z sesji dla magazynu Vogue, gdzie pozuje razem z bratem Markiem. Dopiero teraz można wyraźnie zobaczyć, jak bardzo zmieniła się sylwetka mężczyzny! To niewiarygodne, ile można zdziałać odpowiednią dietą i ćwiczeniami.

Ten miły facet po prawej to Mariusz Kurpiński, który podjął się przygotowania mnie pod względem fizycznym do pokonania #12wyzwansekielskiego. Nie będzie łatwo, to wiedzieliśmy, ale nie zamierzamy się poddać. Już -70 kg na liczniku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest lans 🤪 #sekielskibrothers sesja dla @vogue.polska . Będzie o nadziei, która nas napędza do działania.

Post udostępniony przez Tomasz Sekielski (@tomaszsekielski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Startujemy z powyborczym @onetrano #wyboryprezydenckie2020 #wybory

Post udostępniony przez Tomasz Sekielski (@tomaszsekielski)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.