Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron
Metamorfozy gwiazd

Tomasz Karolak zapuścił włosy? 

Na swoim Instagramie opublikował zaskakującą fotografię!

Marta Cieplak 8 marca 2021 16:30
Tomasz Karolak, Viva! 24/2018
Fot. ROBBY Cyron

Tomasz Karolak jest jednym z aktorów, którzy dość rzadko publikują zdjęcia na swoim Instagramie, choć obserwuje go już spore grono fanów – ponad 71 tysięcy. Dlatego też jego nowe fotografie to dla nich nie lada gratka! Ostatnie z nich wprawia w prawdziwe osłupienie, bo aktor ma na nim długie włosy! Ciemne kosmyki sięgają do ramion, a do tego ma grzywkę! Skąd taka zmiana? To nie charakteryzacja, a jednocześnie zabawny sposób na złożenie fankom życzeń z okazji Dnia Kobiet!

Tomasz Karolak zapuścił włosy?

Tomasz Karolak od lat jest wierny jednej fryzurze – klasycznemu, męskiemu cięciu. Wygląda w nich świetnie, a do tego to wymarzona długość do uprawiania sportów, bo włosy nie wpadają mu do oczu podczas pływania czy biegania. A przecież aktor od lat uprawia triatlon, niedawno wziął także udział w zawodach Ironman w Gdyni! 

Na większości swoich zdjęć pozuje właśnie w sytuacjach sportowych. I musimy przyznać, że ma imponującą formę, szczególnie, że aktor w tym roku skończył już 49 lat! Z rowerem prawie się nie rozstaje:-)

Ale teraz, dla kobiet, zrobił wyjątek i pokazał się w zupełnie innym wydaniu. I to zupełnie niemęskim! W peruce przyciętej na boba z grzywką, czerwonych ustach i naszyjniku z pereł wygląda bombowo. I bardzo kobieco!

Najlepszego Miłe Panie!!!!😀😝#❤️, napisał pod postem!

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.