Poznaj tajniki diety
Fot. STOCK ADOBE/ Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

To tej diecie Kim Kardashian zawdzięcza swoją sylwetkę, schudła aż 30 kilogramów!

Ten modny sposób żywienia podbił już Hollywood

Marta Baran 26 kwietnia 2020 16:30
Poznaj tajniki diety
Fot. STOCK ADOBE/ Getty Images

Na swoim Instagramie Kim Kardashian zebrała potężną rzeszę obserwatorów! Fani kochają jej poczucie stylu, a autorskie kosmetyki celebrytki wyprzedają się w zaledwie kilka godzin. Gwiazda reality show Z kamerą u Kardashianów jest inspiracją dla miliona kobiet na świecie, którzy biorą z niej przykład i chcą wyglądać tak jak ona. Od kilku lat Kim nie odmawia sobie poprawiania urody i otwarcie o tym mówi. Mimo to nie oddaje się wyłącznie operacjom plastycznym, ale o swoją urodę dba również w domowym zaciszu. Jakiś czas temu gwiazda postanowiła podzielić się sekretem, jak udaje jej się utrzymać satysfakcjonującą sylwetkę. Wszystko to zasługa diety Atkinsa. Ten sposób żywieniowy z roku na rok jest coraz bardziej popularny wśród gwiazd Hollywood. Koniecznie poznajcie jakie są zasady, co należy jeść, a z czego warto zrezygnować!

Skuteczna dieta Kim Kardashian

Kim Kardashian jest zapracowaną bizneswoman - na co dzień zajmuje się swoją firmą KKW Beauty, a prywatnie jest mamą. Jak możemy zauważyć w jej social mediach wygląd ma dla niej ogromne znaczenie i mimo, że jej wizerunek kreują styliści i makijażyści, Kim nie zapomina o diecie! Jak się okazuje, od dłuższego czasu stosuje plan żywieniowy opracowany przez doktora Atkinsa, na którym udało jej się schudnąć 32 kilogramy. Jesteście ciekawi, jak wygląda jadłospis Kardashianki?

Dieta jest podzielona na kilka etapów, aby organizm mógł przyzwyczaić się do nowych nawyków żywieniowych. Jak podkreśliła dietetyczka Kim, Colette Heimowitz na łamach magazynu Elle: ,,W menu zawsze znajduje się białko, które składa się z sałatki z oliwą z oliwek i gotowanych warzyw z masłem". Ponadto dozwolone są posiłki z dodatkiem owoców morza, jajek, chudego mięsa, awokado oraz niskowęglowodanowych warzyw. Jednym z najważniejszych aspektów diety jest prawidłowe nawodnienie organizmu, dziennie powinno się wypijać prawie 2 litry wody. Jak zaznaczyła specjalistka, aby dieta przynosiła oczekiwane efekty Kim nie zapomina o treningach.

Przechodząc na dietę trzeba się liczyć z tym, że istnieje tak zwana lista produktów zakazanych. Na niej znajdują się między innymi:

  • warzywa zawierające skrobię (ziemniaki, kukurydza)
  • chudy nabiał
  • owoce
  • orzechy
  • makarony
  • pieczywo

Mimo restrykcji Kim nie odmawia sobie przekąsek w ciągu dnia. Jak zaznaczyła dietetyczka, celebrytka często wybiera te zdrowe marchewki, hummus oraz ulubione batony Atkins Harvest Trail. Gwiazda „Z kamerą u Kardashianów” nie rezygnuje również z deserów - choć nie przepada za słodyczami i lodami, nie odmawia sobie ulubionego masła orzechowego.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.