Modelka Chanel 2020
Fot. Instagram/Teddy Quinlivan
ZE ŚWIATA URODY

Transseksualna modelka została twarzą najnowszej kampanii Chanel Beauty!

Teddy Quinlivan pozuje w „Pick Me Up”

Paulina Borówka 30 sierpnia 2019 15:31
Modelka Chanel 2020
Fot. Instagram/Teddy Quinlivan

Luksusowy dom mody Chanel zaskakuje nową wizerunkową strategią. Pierwszą transpłciową modelką pracującą dla Chanel jest Teddy Quinlivan. Już teraz staje się częścią historii tej niezwykłej marki. W kampanii beauty „Pick Me Up” modelka prezentuje linię kosmetyków do makijażu Chanel Beauty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

As I stood there taking selfies in public, I couldn’t help but wonder... Do blonds really have more fun?

Post udostępniony przez Theodora Quinlivan (@teddy_quinlivan)

Kim jest Teddy Quinlivan?

25-letnia modelka początki kariery ma już za sobą, ponieważ dla Chanel pracowała wcześniej dwukrotnie. Po ujawnieniu swojej tożsamości płciowej w 2017 roku współpracowała również z Louis Vuitton i konsekwentnie pojawiała się na Fashion Week’ach. Wystąpiła również w kampanii tuszu do rzęs MILK Make-Up Kush i sprawiła, że czerwone włosy stały się hitem trendowym po wystąpieniu w sesji Redken Color Gel Lacquers.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Theodora Quinlivan (@teddy_quinlivan)

Chanel zatrudnia transseksualną modelkę w 2019

Wiele osób ukrywa się z tożsamością płciową przez wzgląd na brak akceptacji w społeczeństwie. Dom mody Chanel daje przykład innym luksusowym markom i bez problemu lansuje nową kolekcję kosmetyków razem z Quinlivan. Tworzy kampanię z udziałem Theodory i nikt nie przechodzi wobec tego obojętnie. Sama modelka motywuje obserwatorów na Instagramie do działania. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CHANEL BEAUTY (@chanel.beauty)

Teddy Quinlivan dzieli się swoją historią na Instagramie

Modelka opisuje swoje życie, jako ciągłą walkę z brakiem akceptacji i przemocą. Opowiada, jak ciężko było odnaleźć się w branży po publicznym wystąpieniu o napaści seksualnej w pracy. Po nawiązaniu współpracy z Chanel Beauty wszystko się zmieniło. „Myślałam, że nigdy nie będę pracować z kultowym domem Chanel. Ale oto jestem w Chanel Beauty Advertising. Jestem pierwszą otwarcie transpłciową osobą, która pracuje dla domu mody Chanel i jestem głęboko poruszona i dumna z reprezentowania mojej społeczności. Świat cię skopie, splunie na ciebie i powie ci, że jesteś bezwartościowa. Twoim zadaniem jest znaleźć w sobie siłę, aby wstać i iść do przodu, walczyć dalej, ponieważ jeśli się poddasz, nigdy nie doświadczysz łez triumfu. Dziękuję wszystkim, którzy urzeczywistnili ten sen!”. Modelka odniosła ogromny sukces i uświadomiła sobie, jak ważna jest walka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Theodora Quinlivan (@teddy_quinlivan)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.