VIVA! VIDEO

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Teraz najważniejsza jest pielęgnacja

Artykuł sponsorowany 2 czerwca 2018 13:19

Najmodniejszy makijaż? W tym sezonie to jego całkowity brak! Coraz więcej gwiazd stawia na absolutną naturalność i rezygnuje z kolorowych kosmetyków na rzecz pielęgnacji. Teraz to właśnie zadbana, świetlista cera jest największą ozdobą i najważniejszym trendem.

Alicia Keys

Fot. East News

Ponad dwa lata temu, Alicia Keys całkowicie zrezygnowała z makijażu. Od tamtej pory, na wszelkich galach czy występach pojawia się bez grama kosmetyków na twarzy. Jest to jej osobisty protest przeciwko nieustannemu dążeniu do ideału, którego i tak nigdy nie udaje nam się osiągnąć. Makijażu używa tylko jako sposobu na wyrażenie siebie na scenie, ale traktuje go jako dodatek, nie maskę.

Scarlett Johansson

Fot. East News

Aktorka również nie boi pokazywać się bez makijażu. Na wielkich galach równie często eksperymentuje, co stawia na absolutną naturalność. W jednym z wywiadów, Scarlett Johansson powiedziała:

Wiem, że moja skóra zmienia się pod wpływem czasu, ale chciałabym, żebyście dostrzegli w mojej twarzy coś więcej niż tylko moje zmarszczki.

Cameron Diaz

Fot. East News

Na czerwonym dywanie, Cameron Diaz często stawia na soczyste kolory szminek. Jednak na co dzień praktycznie w ogóle się nie maluje. Kiedyś zmagała się z trądzikiem, ale udało jej się go pokonać i pokochała swoją cerę. Czuje się dobrze we własnej skórze i nie czuje potrzeby przykrywania jej kolorowymi  kosmetykami.

Kate Winslet

Fot. East News

Aktorka od zawsze promuje naturalny styl życia i zamiast na makijażu woli skupić  się na pielęgnacji skóry. Nawet na galach stawia na minimalną ilość kosmetyków. Aby zadbać o cerę, oprócz prawidłowej pielęgnacji, Kate Winslet stara się nie nadużywać soli i alkoholu.

Zadbaj o swoją skórę jak gwiazda

Fot. materiały prasowe

W dobie ciągłego braku czasu i pośpiechu, nie mamy czasu na skomplikowane zabiegi i nieskończone etapy pielęgnacji. Dlatego warto wybierać produkty wielofunkcyjne, które mają bardzo szerokie spektrum działania. Takim kosmetykiem jest nowy żel-krem Rexaline Hydro Depolluskin.

Działa przeciwko zanieczyszczeniom środowiska i oczyszcza z nich skórę. Pomaga chronić ją przed ich szkodliwym wpływem. Depolluskin to jednak nie tylko tarcza ochronna. Krem ma bardzo lekką, żelową konsystencję, dzięki której bardzo szybko się wchłania i głęboko nawilża cerę.

Nadaje się dla wszystkich rodzajów cery, ale szczególnie spodoba się tym z nas, które mają cerę tłustą lub mieszaną. Wszystko dlatego, że ma potwierdzone badaniami klinicznymi działanie regulujące wydzielanie sebum, matujące i zwężające pory.

Krem Rexaline Hydra Depolluskin dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora i na Sephora.pl.

Materiał powstał z udziałem marki Sephora.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.