Tatiana Okupnik
Fot. Facebook/Tatiana Okupnik
Metamorfozy gwiazd

Co za zmiana! Tatiana Okupnik zaskoczyła fanów nową fryzurą!

Nie uwierzycie jakie ma teraz włosy!

Marta Cieplak 25 października 2018 08:00
Tatiana Okupnik
Fot. Facebook/Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik znana jest nie tylko ze świetnego głosu i tego, że emanuje niezwykłą energią, ale także z powodu charakterystycznej, krótkiej fryzury! Jej ciemne włosy z zadziornymi pazurkami przeszły już do historii. I to dosłownie! Piosenkarka właśnie pokazała się w długich włosach. Tego nikt się nie spodziewał!

Tatiana Okupnik w długich włosach

Przez całą swoją karierę piosenkarka miała krótkie włosy z dłuższą grzywką. I wyglądała świetnie! Jednak odkąd odeszła z Blue Cafe i skupiła się na rodzinie, postanowiła także zmienić wizerunek i zapuścić włosy. Pierwsze zdjęcia w długich kosmykach można było już podziwiać w maju, ale teraz najnowsze zdjęcia pokazują, ze Tatiana naprawdę rozkwitła! Ma długą, zasłaniającą czoło i brwi grzywkę, kosmyki okalające twarz i włosy związane w efektowny kok na czubku głowy. Do tego czerwona szminka i mocniej podkreślone oczy - jednym słowem efekt wow!

Fani zachwyceni metamorfozą

Pod postem z kilkoma zdjęciami w nowym uczesaniu opublikowanymi tuż po występie na warszawskim Towarze, internauci oczywiście prześcigają się w komplementach! „Pięknotka”, „Świetnie wyglądasz”, „Piękna i cudowna jak zawsze”! A Wam jak się podoba? Wolicie artystkę w długich czy w krótkich włosach? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsze koty za ploty #torwar #wawa

A post shared by Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsze koty za ploty #torwar #wawa

A post shared by Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik) on

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.