Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
Metamorfozy gwiazd

Jak naprawdę wygląda Małgosia Socha bez makijażu?

Jej sekret zdradził kolega z planu „BrzydUli”, Łukasz Garlicki!

Marta Cieplak 10 maja 2021 13:30
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgosia Socha to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sławę i największą sympatię widzów przyniosła jej rola Violetty w serialu BrzydUla, którego kolejny sezon właśnie dobiega końca. Na planie Małgosia zawsze jest perfekcyjnie umalowana i uczesana, zazwyczaj też w kolorowych stylizacjach. Na co dzień też bardzo dba o swój wizerunek i rzadko pokazuje się bez makijażu, chyba, że tuż po treningu, na swoim Instastories. Teraz, dzięki koledze gwiazdy z planu, Łukaszowi Garlickiemu, możemy jednak zobaczyć jak Małgosia wygląda codziennie rano, jeszcze zanim zostanie umalowana i przejdzie stylistyczną transformację w Violettę. Poznalibyście ją?

Zobacz także: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat!

Małgorzata Socha bez makijażu przed wejściem na plan BrzydUli

Aktorka, którą na Instagramie obserwuje już prawie milion osób, dobrze wie, jak pozować do zdjęć, nawet jeśli nie ma na nich zbyt wiele makijażu. Doskonale bowiem zna swoje mocne i słabe strony i fotografie robi tak, by prezentować się na nich jak najlepiej.

Zobacz także: Trendy na wiosnę 2021! Przepiękna wiosenna stylizacja Małgorzaty Sochy!

Teraz jednak możemy zobaczyć jak prezentuje się o poranku i to bez żadnego filtra ani pozowania! Taką możliwość dało nam zdjęcie aktorki wykonane przez Łukasza Garlickiego.

Widać, że musiało być jeszcze wcześnie rano, bo oboje wyglądają na zaspanych. Małgosia ma też wyraźne worki pod oczami i delikatne zmarszczki. Ale jak widać zupełnie się tym nie przejmuje. Zresztą nic dziwnego, bo nawet w takim wydaniu wygląda uroczo!

A Wam podoba się bardziej bez makijażu czy jednak w pełnym make-upie?

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.