Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
Metamorfozy gwiazd

Jak naprawdę wygląda Małgosia Socha bez makijażu?

Jej sekret zdradził kolega z planu „BrzydUli”, Łukasz Garlicki!

Marta Cieplak 10 maja 2021 13:30
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgosia Socha to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sławę i największą sympatię widzów przyniosła jej rola Violetty w serialu BrzydUla, którego kolejny sezon właśnie dobiega końca. Na planie Małgosia zawsze jest perfekcyjnie umalowana i uczesana, zazwyczaj też w kolorowych stylizacjach. Na co dzień też bardzo dba o swój wizerunek i rzadko pokazuje się bez makijażu, chyba, że tuż po treningu, na swoim Instastories. Teraz, dzięki koledze gwiazdy z planu, Łukaszowi Garlickiemu, możemy jednak zobaczyć jak Małgosia wygląda codziennie rano, jeszcze zanim zostanie umalowana i przejdzie stylistyczną transformację w Violettę. Poznalibyście ją?

Zobacz także: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat!

Małgorzata Socha bez makijażu przed wejściem na plan BrzydUli

Aktorka, którą na Instagramie obserwuje już prawie milion osób, dobrze wie, jak pozować do zdjęć, nawet jeśli nie ma na nich zbyt wiele makijażu. Doskonale bowiem zna swoje mocne i słabe strony i fotografie robi tak, by prezentować się na nich jak najlepiej.

Zobacz także: Trendy na wiosnę 2021! Przepiękna wiosenna stylizacja Małgorzaty Sochy!

Teraz jednak możemy zobaczyć jak prezentuje się o poranku i to bez żadnego filtra ani pozowania! Taką możliwość dało nam zdjęcie aktorki wykonane przez Łukasza Garlickiego.

Widać, że musiało być jeszcze wcześnie rano, bo oboje wyglądają na zaspanych. Małgosia ma też wyraźne worki pod oczami i delikatne zmarszczki. Ale jak widać zupełnie się tym nie przejmuje. Zresztą nic dziwnego, bo nawet w takim wydaniu wygląda uroczo!

A Wam podoba się bardziej bez makijażu czy jednak w pełnym make-upie?

Ty tez możesz mieć fryzurę jak Małgosia Socha! Wystarczy ten jeden gadżet:

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.