Taco Hemingway
Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News
Metamorfozy gwiazd

Taco Hemingway już tak nie wygląda! Postawił na nowy kolor włosów!

Chłopak Igi Lis zaszalał na wakacje!

Aleksandra Frankowska 23 lipca 2021 16:28
Taco Hemingway
Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Prywatnie spotyka się również z Igą Lis, córką Tomasza Lisa oraz Kingi Rusin. Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się raper, przebywa obecnie w Trójmieście, gdzie na plaży został zauważony w zupełnie nowym kolorze włosów! Postawił na blond – jak wygląda w nowej fryzurze?

Czytaj też: Taco Hemingway podczas koncertu wyznał miłość Idze Lis?!

Taco Hemingway i jego związek z Igą Lis

Początkowo para przez długi czas ukrywała swój związek, nie komentując go publicznie. Między parą jest bowiem 10 lat różnicy. Mijają jednak lata, a oni wciąż budują trwałą i zgodną relację, co z pewnością jest również zasługą chronienia własnej prywatności. Obecnie para spędza wakacje w Trójmieście wraz z przyjaciółmi.

Czytaj również: Jest skryty, milczący i unika mediów jak ognia. Na czym polega fenomen Taco Hemingwaya?

Taco Hemingway już tak nie wygląda. Raper ma blond włosy

Wraz z przyjściem lata, Taco Hemingway postawił na nową fryzurę. Na jego gęstych, czarnych niemal włosach pojawiły się blond pasma. Wygląda zupełnie inaczej! Być może inspiracją był jego przyjaciel, również raper, Quebonafide, który słynie z dość kontrowersyjnych metamorfoz.

Jak Wam się podoba Taco w nowej fryzurze? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?