nowy-kolor-wlosow-agnieszki-chylinskiej
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Szokująca metamorfoza Agnieszki Chylińskiej!

Takiego koloru włosów jeszcze nie miała!

Marta Cieplak 11 września 2020 13:30
nowy-kolor-wlosow-agnieszki-chylinskiej
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska jest jedną z tych gwiazd, które traktują swoje włosy i wykonane na ich bazie fryzury jako element wizerunku scenicznego. A co za tym idzie, piosenkarka zmienia kolory włosów co kilka miesięcy, a nawet tygodni – jest jak prawdziwy kameleon! Nie boi się też ostrych cięć – jej spektakularna metamorfoza z długich blond włosów na irokeza była jedną z najodważniejszych w polskim show-biznesie. Gwiazda miała już włosy czarne, blond, różowe, a nawet turkusowe. I gdy wydawało się, że nie pokaże się już w bardziej zaskakującej fryzurze, pojawiło się nowe zdjęcie wokalistki na Instagramie! Ten kolor szokuje!

Agnieszka Chylińska szokuje kolorem włosów

Okazuje się, że gwiazda wpadła na dość szalony pomysł i na występ w Zielonej Górze pofarbowała włosy na... jasnozielono! Ten kolor dosłownie wbija w fotel. Tylko zobaczcie!

Ale zmiana odcienia to nie wszystko! Piosenkarka postawiła jeszcze irokeza, co dało prawdziwie piorunujący efekt! Fani są zachwyceni ostatnią zmianą i zasypują gwiazdę komplementami na Instagramie:

Szaleństwo 😍
Wow, super
mega♥️

Super fryz.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? My jesteśmy zachwyceni jej odwagą i luzem, choć chyba najbardziej lubimy Agnieszkę w klasycznej, rockowej czerni:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.