dieta-sylwii-grzeszczak
Fot. Zdjęcie profilowe sylwia_grzeszczak_official sylwia_grzeszczak_official
O tym się mówi

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła fanów wyznaniem dotyczącym swojej diety!

Nie zgadniecie, co znajduje się w menu wokalistki!

Marta Cieplak 19 sierpnia 2020 12:30
dieta-sylwii-grzeszczak
Fot. Zdjęcie profilowe sylwia_grzeszczak_official sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich wokalistek, a jej hity śpiewa od lat cała Polska! Piosenkarka jest też mistrzynią metamorfoz – często zmienia kolory włosów i uczesania, które są inspiracją dla wielu kobiet. Ma też doskonałą figurę, mimo, że pięć lat temu urodziła córkę, Bognę. Podczas kwarantanny schudła jeszcze bardziej, co widać na najnowszych zdjęciach z wakacji. Gwiazda wrzuca na swój Instagram wiele fotografii, na których widać piękną, ładnie umięśnioną sylwetkę w zjawiskowych stylizacjach. Fani nie kryją zachwytu i wypytują o jej sposoby na takie ciało. Odpowiedź Sylwii Grzeszczak jest szokująca! Oto cała prawda o jej diecie i treningach...

Dieta Sylwii Grzeszczak

Na najnowszych zdjęciach, wykonanych prawdopodobnie w Grecji, uwagę zwracają piękne, szczupłe nogi, ramiona i płaski brzuch. Wiele kobiet przez miesiące jest na ścisłej diecie, by tak wyglądać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...w drodze 😍💃🏻☀️

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

A czemu Sylwia Grzeszczak zawdzięcza taką sylwetkę? To pytanie zadają jej fani pod postami i piosenkarka w końcu zdecydowała się powiedzieć prawdę o swojej diecie:

Chociaż nie widać tego po mnie, nigdy nie gotowałam i żywiłam się fast foodami, napisała w czasie kwarantanny.

Dodała też, że dopiero podczas przymusowej izolacji zaczęła gotować domowe obiady i nazwała się kurą domową. Jak widać domowe jedzenie jej służy, bo wygląda świetnie mimo braku drastycznej diety.

Co do treningów to zapytana o to, co ćwiczy odpowiada krótko:

Nie ćwiczę

No cóż, można jej tylko pozazdrościć takiej przemiany materii i genów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...☀️

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Latooo❤️ #lato #podróże #inspiracje

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.