dieta-sylwii-grzeszczak
Fot. Zdjęcie profilowe sylwia_grzeszczak_official sylwia_grzeszczak_official
O tym się mówi

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła fanów wyznaniem dotyczącym swojej diety!

Nie zgadniecie, co znajduje się w menu wokalistki!

Marta Cieplak 19 sierpnia 2020 12:30
dieta-sylwii-grzeszczak
Fot. Zdjęcie profilowe sylwia_grzeszczak_official sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich wokalistek, a jej hity śpiewa od lat cała Polska! Piosenkarka jest też mistrzynią metamorfoz – często zmienia kolory włosów i uczesania, które są inspiracją dla wielu kobiet. Ma też doskonałą figurę, mimo, że pięć lat temu urodziła córkę, Bognę. Podczas kwarantanny schudła jeszcze bardziej, co widać na najnowszych zdjęciach z wakacji. Gwiazda wrzuca na swój Instagram wiele fotografii, na których widać piękną, ładnie umięśnioną sylwetkę w zjawiskowych stylizacjach. Fani nie kryją zachwytu i wypytują o jej sposoby na takie ciało. Odpowiedź Sylwii Grzeszczak jest szokująca! Oto cała prawda o jej diecie i treningach...

Dieta Sylwii Grzeszczak

Na najnowszych zdjęciach, wykonanych prawdopodobnie w Grecji, uwagę zwracają piękne, szczupłe nogi, ramiona i płaski brzuch. Wiele kobiet przez miesiące jest na ścisłej diecie, by tak wyglądać.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...w drodze 😍💃🏻☀️

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

A czemu Sylwia Grzeszczak zawdzięcza taką sylwetkę? To pytanie zadają jej fani pod postami i piosenkarka w końcu zdecydowała się powiedzieć prawdę o swojej diecie:

Chociaż nie widać tego po mnie, nigdy nie gotowałam i żywiłam się fast foodami, napisała w czasie kwarantanny.

Dodała też, że dopiero podczas przymusowej izolacji zaczęła gotować domowe obiady i nazwała się kurą domową. Jak widać domowe jedzenie jej służy, bo wygląda świetnie mimo braku drastycznej diety.

Co do treningów to zapytana o to, co ćwiczy odpowiada krótko:

Nie ćwiczę

No cóż, można jej tylko pozazdrościć takiej przemiany materii i genów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...☀️

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Latooo❤️ #lato #podróże #inspiracje

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.