Anna Starmach, Viva! 20/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Anna Starmach zachwyca szczupłą sylwetką. Schudła o dwa rozmiary!

Wiemy, jak to zrobiła!

Marta Cieplak 4 lutego 2020 19:30
Anna Starmach, Viva! 20/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Anna Starmach pokazała się na Telekamerach 2020 w spektakularnej różowej sukni, która podkreśliła niezwykle wąską talię. Sama gwiazda Master Chefa przyznaje w ostatnim wywiadzie, że udało jej się ostatnio schudnąć aż o dwa rozmiary! Jak to zrobiła?

Odchudzona o dwa rozmiary Anna Starmach

Okazuje się, że to nie tylko zasługa ćwiczeń Ewy Chodakowskiej, z którą ćwiczy od stycznia, ale przede wszystkim racjonalnej diety!

Sekret? Wystarczyło zmienić nawyki żywieniowe! Wcześniej piłam za dużo kawy, a zdecydowanie za mało wody, jadłam nieregularnie, często w pośpiechu. Dziś śniadanie to mój poranny rytuał – najczęściej przygotowuję sobie moje supermusli z dodatkiem miechunki, jagód goji, morwy czy chia lub jogurt z jagodami acai czy maqui, powiedziała w rozmowie z Fleszem.

Co ciekawe w wywiadzie przyznaje też: „często nie przykładałam wagi do tego, jak się odżywiam i jak to się przekłada na moje zdrowie. Byłam osobą, która nigdy nie jadała śniadań. Wszystko zmieniło się diametralnie, gdy ponad rok temu zostałam mamą”.

Gwiazda TVN nie zdradziła jednak ile teraz waży, choć po zdjęciach widać, że rzeczywiście bardzo schudła!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy RÓŻOWY to mój kolor? 💕👚👛🐽🌸🌷🎀🎀💕💖💗

Post udostępniony przez Ania Starmach (@ania_starmach)

Mówi jednak, jaki nosi aktualnie rozmiar. I można jej pogratulować!

Nigdy się nie ważę i nie jest to kokieteria. Na pewno schudłam o dwa rozmiary i teraz mogę nosić moje ukochane sukienki w rozmiarze 36, cieszy się.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W sukienkach to ja bym mogła chodzić całyyyy czas!! 🎀👗👗👗🎀 TEŻ TAK MACIE?

Post udostępniony przez Ania Starmach (@ania_starmach)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.