nowa fryzura Sylwii Grzeszczak 2021
Fot. Instagram@sylwia_grzeszczak_official
Metamorfozy gwiazd

Sylwia Grzeszczak po raz kolejny radykalnie zmieniła fryzurę?

„Pięknie” piszą zachwyceni fani.

Marta Cieplak 26 lutego 2021 13:30
nowa fryzura Sylwii Grzeszczak 2021
Fot. Instagram@sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak przez pandemię koronawirusa nie może niestety koncertować, ale stara się być ze swoimi fanami w ciągłym kontakcie, choćby poprzez swoje konto na Instagramie. Tam właśnie pokazała zdjęcie w zupełnie nowej i totalnie zaskakującej fryzurze. Jak teraz wygląda piosenkarka?

Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze w warkoczykach

Sylwia Grzeszczak przy okazji nowych projektów muzycznych lubi zaskakiwać swoich fanów nie tylko nowymi piosenkami, ale także innym wizerunkiem. Dlatego pokazywała się już w bardzo wielu fryzurach, w tym także w blond włosach. I musimy przyznać, że ta radykalna zmiana fryzury była naprawdę genialna. Do tego nosiła wtedy chętnie burzę loków, w której wyglądała jak Shakira! Pamiętacie?

Jednak po pewnym czasie piosenkarka postanowiła wrócić do naturalnego odcienia i od kilku miesięcy znów możemy podziwiać ją jako brunetkę. W tym wydaniu też wygląda pięknie – elegancko i bardzo kobieco.

Jednak i to chyba powoli zaczęło jej się nudzić i zaczyna myśleć o zmianach. Dowód? Na profilu na Instagramie Sylwii Grzeszczak pokazała zdjęcie w kolorowych warkoczykach! Wielu fanów myślało, że to aktualna fotka, ale to zdjęcie pochodzi z 2018 roku i powstało z okazji klipu do piosenki „Dobre myśli”. 

Cudowna! ❤️😍

Ale boska w takiej stylizacji 😍!

Sztooooos 💙💗💙💗💙

Teraz pojawia się pytanie, czy nowe „dobre myśli” artystki teraz także dotyczą nowej płyty, czy może nowej fryzury w której już niedługo się nam zaprezentuje? Po zachwycie fanów podejrzewamy, że zdecyduje się na zmiany:-) 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?