nowa fryzura Sylwii Grzeszczak 2021
Fot. Instagram@sylwia_grzeszczak_official
Metamorfozy gwiazd

Sylwia Grzeszczak po raz kolejny radykalnie zmieniła fryzurę?

„Pięknie” piszą zachwyceni fani.

Marta Cieplak 26 lutego 2021 13:30
nowa fryzura Sylwii Grzeszczak 2021
Fot. Instagram@sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak przez pandemię koronawirusa nie może niestety koncertować, ale stara się być ze swoimi fanami w ciągłym kontakcie, choćby poprzez swoje konto na Instagramie. Tam właśnie pokazała zdjęcie w zupełnie nowej i totalnie zaskakującej fryzurze. Jak teraz wygląda piosenkarka?

Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze w warkoczykach

Sylwia Grzeszczak przy okazji nowych projektów muzycznych lubi zaskakiwać swoich fanów nie tylko nowymi piosenkami, ale także innym wizerunkiem. Dlatego pokazywała się już w bardzo wielu fryzurach, w tym także w blond włosach. I musimy przyznać, że ta radykalna zmiana fryzury była naprawdę genialna. Do tego nosiła wtedy chętnie burzę loków, w której wyglądała jak Shakira! Pamiętacie?

Jednak po pewnym czasie piosenkarka postanowiła wrócić do naturalnego odcienia i od kilku miesięcy znów możemy podziwiać ją jako brunetkę. W tym wydaniu też wygląda pięknie – elegancko i bardzo kobieco.

Jednak i to chyba powoli zaczęło jej się nudzić i zaczyna myśleć o zmianach. Dowód? Na profilu na Instagramie Sylwii Grzeszczak pokazała zdjęcie w kolorowych warkoczykach! Wielu fanów myślało, że to aktualna fotka, ale to zdjęcie pochodzi z 2018 roku i powstało z okazji klipu do piosenki „Dobre myśli”. 

Cudowna! ❤️😍

Ale boska w takiej stylizacji 😍!

Sztooooos 💙💗💙💗💙

Teraz pojawia się pytanie, czy nowe „dobre myśli” artystki teraz także dotyczą nowej płyty, czy może nowej fryzury w której już niedługo się nam zaprezentuje? Po zachwycie fanów podejrzewamy, że zdecyduje się na zmiany:-) 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…