Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. Instagram@sylwia.grzeszczak.official
Ze świata urody

Sylwia Grzeszczak zachwyca szczupłą sylwetką na zdjęciu z wakacji!

Jak ona to robi, że ma takie ciało?

Aleksandra Frankowska 16 sierpnia 2020 18:30
Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. Instagram@sylwia.grzeszczak.official

Sylwia Grzeszczak znana jest nie tylko z przepięknego głosu, ale również ze swoich częstych metamorfoz. Artystka uwielbia zmiany i nie boi się nawet tych radykalnych. Mowa oczywiście o jej wyglądzie. Wokalistka wybrała się właśnie na wyczekiwany urlop, a odpoczywa prawdopodobnie w Grecji, skąd publikuje przepiękne zdjęcia widoków oraz morskiej bryzy. Gwiazda, której piosenki Małe rzeczy, Tamta dziewczyna czy też Zbudujemy nasz dom na piasku śpiewają fani w całej Polsce, nieczęsto dzieli się urywkami ze swojego życia prywatnego. Na najnowszych fotografiach obserwatorzy zwrócili jednak uwagę na samą gwiazdę, która, mimo iż jest już od kilku lat mamą, wygląda fenomenalnie!

Egzotyczne wakacje 2020 Sylwii Grzeszczak

Dbająca o swoje życie prywatne artystka, rzadko dzieli się kadrami z rodzinnych chwil. Wybierając się na tegoroczny urlop, jednak zmieniła zdanie i od kilku dni raczy swoich fanów przepięknymi widokami. Trzeba przyznać, że po kilku miesiącach izolacji, kolejne fotografie z podróży mogą spowodować nieco zazdrości! Lazurowa woda, bezkresny horyzont i cudowna przyroda na zdjęciach u Sylwii Grzeszczak wskazują, że gwiazda wypoczywa w Grecji.

Sylwia Grzeszczak ma niesamowitą figurę

Na jednym ze zdjęć wokalistka zapozowała tyłem, ubrana w krótkie szorty i bluzkę hiszpankę odsłaniającą piękne plecy. Zmysłowa czerń jej stylizacji mocno podkreśliła opaloną skórę, a szczupła sylwetka zachwyciła fanów. Trzeba przyznać, że Sylwia wygląda jak prawdziwa modelka, a jest przecież mamą pięcioletniej Bogny, której ojcem jest znany polski raper Liber! Jak udaje jej się utrzymać tak wymarzoną sylwetkę?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...w drodze 😍💃🏻☀️

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#summertime

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#zachodslonca

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#summertime 😍

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.