Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Sylwia Grzeszczak nie przestaje nas zaskakiwać!

Nie minął tydzień od jej debiutu w blondzie, a teraz znów pokazuje nową fryzurę!

Marta Cieplak 8 sierpnia 2019 13:30
Sylwia Grzeszczak metamorfoza
Fot. East News

Nie minął nawet tydzień od kiedy Sylwia Grzeszczak pokazała się w nowym kolorze włosów, a już postanowiła zmienić uczesanie po raz kolejny! Na Instagramie pokazała okładkę singla Rakiety, na którym widać ją w idealnie prostych włosach z długą grzywką.

Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze z grzywką

Na okładce widać medytującą piosenkarkę w nowej fryzurze. Włosy są wyprostowane, a długa grzywka zakrywa brwi. Całość, razem z cielistym kombinezonem, przypomina trochę look Kim Kardashian, która nosi się w podobnym stylu i sama wielokrotnie pokazywała się w blond włosach.

To zdjęcie wyjaśnia w pewien sposób skąd taka radykalna zmiana koloru – to element promocji nowej płyty. Za metamorfozę gwiazdy odpowiada Darek Baranowski z Hair Bazaar Studio w Poznaniu. Musimy przyznać, że zadanie było bardzo trudne, a efekt jest doskonały!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„RAKIETY” 3 dni do premiery !! #premiera #singiel #odliczanie#song #radość #piątek#utwór#nowość

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

My nie możemy się zdecydować czy wolimy wersję z lokami czy z grzywką. A Ty?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.