Sylwia Grzeszczak na Sopot Top of the top festival
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Ze świata urody

Sylwia Grzeszczak nie jest już blondynką! Przeszła ogromną metamorfozę!

Trzeba przyznać, że wygląda teraz fantastycznie!

Aleksandra Frankowska 28 lipca 2020 15:29
Sylwia Grzeszczak na Sopot Top of the top festival
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Autorka takich przebojów jak Zbudujemy nasz dom na piasku czy Małe rzeczy uwielbia zmieniać swój wizerunek. Już wielokrotnie odchodziła od naturalnego, ciemnego koloru na rzecz blondu i innych kolorów. Większość jej fanów woli ją jednak w naturalnym wydaniu. Najnowsze zdjęcie, jakie opublikowała na swoim Instagramie bardzo ich ucieszyło, bowiem wróciła dawna Sylwia. Jaką fryzurę zaprezentowała wokalistka?

Sylwia Grzeszczak nie jest już blondynką

Długie, ciemne włosy od zawsze były znakiem rozpoznawczym Sylwii Grzeszczak. Do tego jej cudowna barwa głosu, która zawsze porywa tłumy na koncertach – prawdziwa magia! Lata kariery na scenie sprawiły, że Grzeszczak przechodziła wiele metamorfoz. Miała zarówno proste, jak i kręcone włosy. Eksperymentowała również kolorami. Jej ostatni look to efekt kwarantanny, kiedy postanowiła zostać platynową blondynką. Na najnowszym zdjęciu zaprezentowała jednak włosy w wersji ombre – połączenie ciemnego i jasnego brązu.

Powrót do korzeni 2020

Najnowsza fryzura wokalistki bardzo przypadła do gustu fanom, którzy upatrują w niej starej Sylwii, która dopiero zaczynała karierę. Trzeba przyznać, że w naturalnym kolorze gwiazda wygląda zdecydowanie korzystniej. Wciąż pozostała przy swoich długich włosach, które zawsze będą kojarzyć się z jej wizerunkiem! A Wam jak podoba się metamorfoza Sylwii Grzeszczak? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#cześć 😍

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć :) Jak Wam minął tydzień?

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!