Zobacz nową fryzurę wokalistki

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2019 12:51

To dla fanów piosenkarki nie lada zaskoczenie! Sylwia Grzeszczak w trakcie wizyty w Dzień Dobry TVN, gdzie promowała nadchodzący występ w Sopocie, zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. 30-latka została blondynką. Przy okazji również odniosła się do spekulacji, jakoby spodziewała się drugiego dziecka...

Metamorfoza Sylwii Grzeszczak

Do tej pory słynęła z ciemnych włosów i prostej grzywki. Mało kto spodziewał się, że Sylwia Grzeszczak zdecyduje się na tak odważną metamorfozę i postawi na... blond oraz burzę loków. Efekt zmiany zaprezentowała na swoim Instagramie oraz w trakcie wizyty w Dzień Dobry TVN, gdzie promowała nadchodzący występ na Sopot Top Of The Top Festival.

Prowadzący próbowali dociec, co jest powodem tak radykalnej metamorfozy. 30-latka odpowiedziała, że ma to związek z nowym singlem o tytule Rakieta, ponieważ w teledysku jest właśnie blondynką. Przy okazji zdradziła, że z chęcią zmiany nosiła się od dłuższego czasu, zaś kolor ten jest... jej naturalnym!

„Jak byłam mała, to do 6. roku życia byłam blondynką”, ujawniła.

Na swoim profilu na Instagramie napisała natomiast:

„Cześć to ja :)❤️ Już dziś po godz 10 w tvn rozmowa o przygotowaniach do Festiwalu w Sopocie :) #blond#blondhair #włosy #hair #metamorfoza#sylwiagrzeszczak #tvn#przygotowania #dziejesie #zachwile#nażywo. Za nowy kolor odpowiada Darek Baranowski/ Hair Bazaar Studio 😍💪 @drekbaranowski 
Hairstylist : Renata Zając😍💪 @zajac_renata_hairstylist  Make up Aneta Nowacka @anetanowackamakeup”.

Sylwia Grzeszczak o drugiej ciąży

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami, że Sylwia Grzeszczak oraz Liber spodziewają się drugiego dziecka, prowadzący Dzień Dobry TVN, Filip Chajzer oraz Kinga Burzyńska, chcieli zweryfikować te sensacyjne doniesienia. Niestety, piosenkarka nie była zbyt skora do komentowania spekulacji.

„W moim życiu bardzo dużo się dzieje i dużo jest takich zakręconych sytuacji, od rana do wieczora. Zwłaszcza ostatnio, przy wydawaniu singla”, odpowiedziała wymijająco, gdy prowadząca program zapytała czy „w jej życiu też coś się zakręciło”.

Kinga Burzyńska jednak nie odpuszczała.

„Ale jeśli chodzi o życie prywatne, no bo nie możemy uciec od tego tematu. Były plotki, pojawiły się informacje. Pytam ciebie jak matka matkę: czy możemy cieszyć się razem z tobą?”, dociekała.

Sylwia Grzeszczak nie dała się jednak sprowokować.

„Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne: ja zawsze chronię swoją prywatność, skupiam się tylko na muzyce. Zawsze sprawia mi to najwięcej radości i czy jestem w ciąży, czy będę - czas pokaże”, skontrowała 30-latka.

To, jak zmieniała się z biegiem lat, możesz zobaczyć w galerii. Jak oceniasz metamorfozę piosenkarki?  

1/7
Sylwia Grzeszczak, metamorfoza Sylwii Grzeszczak
Copyright @Youtube
1/7

Tak Sylwia Grzeszczak wyglądała jako dziecko, gdy wzięła udział w Szansie na sukces. Była wówczas blondynką i miała pięć lat (1994 rok).

2/7
Sylwia Grzeszczak, metamorfoza Sylwii Grzeszczak
Copyright @Youtube
2/7

To zdjęcie Sylwii Grzeszczak, gdy wzięła udział w Idolu w 2005 roku.

3/7
Sylwia Grzeszczak, metamorfoza Sylwii Grzeszczak
Copyright @East News
3/7

Tak Sylwia Grzeszczak wyglądała w 2008 roku, już z gęstą charakterystyczną grzywką.

4/7
Sylwia Grzeszczak, metamorfoza Sylwii Grzeszczak
Copyright @East News
4/7

Ciemne włosy były do tej pory znakiem rozpoznawczym Sylwii Grzeszczak. Tu w 2009 roku.

5/7
Sylwia Grzeszczak, metamorfoza Sylwii Grzeszczak
Copyright @East News
5/7

Sylwia Grzeszczak w maju 2017 roku. Wówczas miała jeszcze dłuższe włosy.

6/7
Sylwia Grzeszczak, 14.06.2019. 56. Festiwal Polskiej Piosenki Opole 2019
Copyright @Lukasz Kalinowski/East News
6/7

Sylwia Grzeszczak w trakcie tegorocznego festiwalu w Opolu, 14 czerwca 2019.

7/7
Sylwia Grzeszczak, sierpień 2019
Copyright @Instagram
7/7

Sylwia Grzeszczak w burzy blond loków!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.