METAMORFOZY GWIAZD

Sylwia Grzeszczak została blondynką! W tę metamorfozę trudno uwierzyć

Zobacz nową fryzurę wokalistki

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2019 12:51

To dla fanów piosenkarki nie lada zaskoczenie! Sylwia Grzeszczak w trakcie wizyty w Dzień Dobry TVN, gdzie promowała nadchodzący występ w Sopocie, zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. 30-latka została blondynką. Przy okazji również odniosła się do spekulacji, jakoby spodziewała się drugiego dziecka...

Metamorfoza Sylwii Grzeszczak

Do tej pory słynęła z ciemnych włosów i prostej grzywki. Mało kto spodziewał się, że Sylwia Grzeszczak zdecyduje się na tak odważną metamorfozę i postawi na... blond oraz burzę loków. Efekt zmiany zaprezentowała na swoim Instagramie oraz w trakcie wizyty w Dzień Dobry TVN, gdzie promowała nadchodzący występ na Sopot Top Of The Top Festival.

Prowadzący próbowali dociec, co jest powodem tak radykalnej metamorfozy. 30-latka odpowiedziała, że ma to związek z nowym singlem o tytule Rakieta, ponieważ w teledysku jest właśnie blondynką. Przy okazji zdradziła, że z chęcią zmiany nosiła się od dłuższego czasu, zaś kolor ten jest... jej naturalnym!

„Jak byłam mała, to do 6. roku życia byłam blondynką”, ujawniła.

Na swoim profilu na Instagramie napisała natomiast:

„Cześć to ja :)❤️ Już dziś po godz 10 w tvn rozmowa o przygotowaniach do Festiwalu w Sopocie :) #blond#blondhair #włosy #hair #metamorfoza#sylwiagrzeszczak #tvn#przygotowania #dziejesie #zachwile#nażywo. Za nowy kolor odpowiada Darek Baranowski/ Hair Bazaar Studio 😍💪 @drekbaranowski 
Hairstylist : Renata Zając😍💪 @zajac_renata_hairstylist  Make up Aneta Nowacka @anetanowackamakeup”.

Sylwia Grzeszczak o drugiej ciąży

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami, że Sylwia Grzeszczak oraz Liber spodziewają się drugiego dziecka, prowadzący Dzień Dobry TVN, Filip Chajzer oraz Kinga Burzyńska, chcieli zweryfikować te sensacyjne doniesienia. Niestety, piosenkarka nie była zbyt skora do komentowania spekulacji.

„W moim życiu bardzo dużo się dzieje i dużo jest takich zakręconych sytuacji, od rana do wieczora. Zwłaszcza ostatnio, przy wydawaniu singla”, odpowiedziała wymijająco, gdy prowadząca program zapytała czy „w jej życiu też coś się zakręciło”.

Kinga Burzyńska jednak nie odpuszczała.

„Ale jeśli chodzi o życie prywatne, no bo nie możemy uciec od tego tematu. Były plotki, pojawiły się informacje. Pytam ciebie jak matka matkę: czy możemy cieszyć się razem z tobą?”, dociekała.

Sylwia Grzeszczak nie dała się jednak sprowokować.

„Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne: ja zawsze chronię swoją prywatność, skupiam się tylko na muzyce. Zawsze sprawia mi to najwięcej radości i czy jestem w ciąży, czy będę - czas pokaże”, skontrowała 30-latka.

To, jak zmieniała się z biegiem lat, możesz zobaczyć w galerii. Jak oceniasz metamorfozę piosenkarki?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.