Stefano Terrazzino, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM
metamorfozy gwiazd

Stefano Terrazzino pokazał zdjęcie z dzieciństwa!

Pewien szczegół zaskakuje…

Redakcja VIVA! 15 kwietnia 2021 18:30
Stefano Terrazzino, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Stefano Terrazzino widzowie znają doskonale z programu Taniec z Gwiazdami. Tancerz od lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Stefano jest też aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia zawodowego, a także, od czasu do czasu, zdradza trochę informacji z życia prywatnego. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 72 tysiące followersów i grono to ciągle rośnie. Ostatnio Terrazzino opublikował wzruszający post, w którym nie tylko pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa, ale przede wszystkim napisał o niezwykle ważnej osobie w jego życiu.

Zobacz także: Stefano Terrazzino wygrał Taniec z gwiazdami najwięcej razy...

Stefano Terrazzino opublikował zdjęcie z dzieciństwa

Stefano Terrazzino na swoim Instagramie podzielił się z wielbicielami bardzo intymną wiadomością. Na profilu opublikował kolaż zdjęć, na których znajduje się z bratem. Na jednym ze zdjęć ponad 10-letni Stefano trzyma na rękach swojego brata Marco, który właśnie obchodzi 30. urodziny. Dwa kolejne zdjęcia przedstawiają obu braci, a na ostatnim możemy podziwiać Marco na murawie - brat Stefano jest bowiem piłkarzem. Terrazzino opatrzył post wzruszającym komentarzem:

30 lat temu trzymałem Cię po raz pierwszy w ramionach. Czas leci. Jestem bardzo szczęśliwy, że mam taką rodzinę, jaką mam, życzę każdemu tego szczęścia!


Gwiazdor dodał jeszcze: „Nasz mały braciszek jest teraz mężczyzną i jestem dumny, że mogę być bratem tak dobrej i pięknej osoby. Tanti auguri pupi! Sto lat!”

Fani nie tylko życzyli wszystkiego najlepszego Marco, ale zwrócili też uwagę, że bracia są do siebie niezwykle podobni mimo, że dzieli ich różnica wieku. Trzeba przyznać, że 41-letni Stefano wygląda doskonale i spokojnie mógłby uchodzić za brata bliźniaka Marco! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…