Ze świata urody

Biust jak marzenie? Teraz to możliwe!

Poznaj zasady pielęgnacji, która naprawdę działa!

Xymena Borowiecka, Marta Cieplak 30 kwietnia 2018 11:00

Biust to naturalne przedłużenie dekoltu, dlatego należy o niego dbać z taką samą troską. Krągłe, jędrne piersi to powód do dumy. Co zrobić, gdy po ciąży czy schudnięciu straci swój kształt?

Zacznij działać!

Twoimi sprzymierzeńcami będą kosmetyki unoszące piersi, ćwiczenia wzmacniające tę partię ciała (świetnie sprawdzają się pompki i podnoszenie ciężarów) oraz zabiegi w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. W domu poza pielęgnacją pamiętaj o ujędrnianiu biustu już podczas kąpieli bądź prysznica - stosuj na jego koniec naprzemienny zimno-ciepły strumień To stara, bardzo skuteczna metoda poprawiająca jakość skóry.


Do tego dodaj...
...aplikację specjalistycznych produktów (znajdziesz je w naszej galerii!), ruchem głaszczącym z dołu do góry, podobnie jak przy pielęgnacji szyi. I zawsze pamiętaj, że skóra biustu jest wyjątkowo cienka i wrażliwa, dlatego wymaga delikatnego podejścia. Dlatego jeśli planujesz zrobić peeling, stosuj kosmetyk przeznaczony do twarzy (może być nawet enzymatyczny). Po nim możesz nałożyć każdą maskę ujędrniającą, liftingującą lub klasyczną - nawilżającą.

Optycznie większy i pełniejszy biust
Dzięki trikom stosowanym przez makijażystów możesz powiększyć biust w... minutę! Wystarczy, że rowek między piersiami muśniesz bronzerem, a na krągłości nałożysz rozświetlacz. I efekt push-up gotowy!

Więcej pewności siebie, czyli profesjonalne zabiegi na biust


AQUAFLLING BODYLINE
Powiększanie biustu tym preparatem jest świetną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów. Idealnie sprawdza się także w sytuacji, gdy występuje asymetria piersi. Zabieg trwa jedynie 1,5 godziny. www.goldclinic.pl

FOTONA DUALIS SP
Laserowe usuwanie rozstępów polega na dostarczeniu impulsów w postaci precyzyjnych mikrowiązek, które tworzą w skórze właściwej wąskie kolumny skoagulowanej tkanki. To inicjuje proces naturalnej regeneracji skóry. Laser powoduje namnażanie włókien kolagenowych.
W efekcie rozstępy zostają wygładzone, a skóra ujędrniona. www.instytut.bielenda.pl

TERMOLIFTING ZAFFIRO
Urządzenie to wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR o specjalnej długości fali, które powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej do temperatury 65°C. Efekt przegrzania i podrażnienia włókien kolagenowych powoduje ich skurczenie do pierwotnej długości. Efekt? Widocznie bardziej jędrny biust! www.ambasadaurody.pl
 

Weź sobie do serca jeszcze jedną ważną radę: cienka skóra biustu wymaga specjalistycznej ochrony! Staraj się nie opalać topless i stosuj kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym - minimum SPF 30! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.