Aneta Zając
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Spektakularna metamorfoza Anety Zając! 

Na jaką zmianę aktorka zdecydowała się tym razem?

Marta Cieplak 10 września 2021 19:30
Aneta Zając
Fot. East News

Aneta Zając sławę zyskała przede wszystkim rolą w serialu Pierwsza Miłość emitowanym na Polsacie. Jednak ostatnio mówiło się głównie o jej niezwykłej przemianie – na początku zeszłego roku aktorka wyraźnie schudła i zmieniła styl. Jak się później okazało, schudła kilkanaście kilogramów! Od tego czasu utrzymuje zjawiskową sylwetkę, ale za to chętnie eksperymentuje z wyglądem. Tym razem zaskoczyła swoich fanów na Instagramie szalonym uczesaniem! Jak dzisiaj wygląda Aneta Zając?

Zobacz także: Jak Aneta Zając zmieniała się od początku kariery?

Nowa fryzura Anety Zając

Aneta Zając od początku kariery jest blondynką i fani tego odcienia mogą odetchnąć z ulgą. Aktorka nie zdecydowała się na radykalną koloryzację, ale na zmianę uczesania, w jakim jeszcze jej nie widzieliśmy. Tym razem Aneta Zając pokazała się w lokach! Wygląda w nich naprawdę świetnie. 

Aż mi się w głowie(i na głowie) zakręciło od prób ułożenia na nowo planu funkcjonowania podczas nowego roku szkolnego 🤪😉, napisała.

Naszym zdaniem w takiej burzy loków bardzo jej do twarzy. Jeden z fanów zauważył, że przypomina Jennifer Grey z filmu Dirty Dancing! Też widzicie takie podobieństwo? Inni nie doszukiwali się podobieństw, ale za to gorąco komentowali:

Pasuje pani ta fryzura!

Wow ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍

WOW 🔥❤️

Jak ładnie w loczkach😍👌👍🌺

A Wy wolicie Anetę Zając w lokach czy jednak w klasycznym wydaniu?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.