No Name Luxury Hotel&Spa
Fot. materiały prasowe
Ze świata urody

Szukasz luksusowego spa na południu Polski? Wybierz Art & Holistic Spa

Tu skorzystasz z najlepszych zabiegów kultowej marki Aromatherapy Associates

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 19 grudnia 2022 11:30
No Name Luxury Hotel&Spa
Fot. materiały prasowe

Art & Holistic Spa w No Name Luxury Hotel & Spa to luksusowe miejsce, w którym holistyczne podejście oraz bliskość natury stwarza idealne warunki do zaznania relaksu na najwyższym poziomie. Oferuje ono profesjonalne zabiegi skomponowane tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Dlatego podczas zabiegów wykorzystywane są tam kosmetyki najlepszej marki aromaterapeutycznej na świecie – Aromatherapy Associates. 

Aromatherapy Associates w hotelu No Name Luxury Hotel & Spa

Współzałożycielka Aaromatherapy Associates, Geraldine Howard, głęboko wierzyła, że aby „uzdrowić” umysł i ciało, każdy zabieg powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wyznajemy taką samą filozofię, dlatego od naszego terapeuty wellness otrzymasz ofertę spersonalizowanego zabiegu, który uwzględni wszystkie Twoje potrzeby. Wystarczy, że z menu wybierzesz preferowany przez siebie zabieg, a następnie z terapeutą omówisz swoje indywidualne preferencje i zaczniesz czerpać energię z naturalnego bogactwa aromaterapii.

Specjalnie dla Art&Holistic Spa w hotelu No Name Luxury Hotel & Spa specjaliści z Aromatherapy Associates opracowali dwie autorskie podróże, które wprowadzą was w jeszcze większy relaks, odstresowanie i obcowanie z naturą. Każda z podróży rozpoczyna się od klimatycznej, aromaterapeutycznej kąpieli, która jest zgodna z łacińską sentencją sanus per aquam, co oznacza „zdrowy dzięki wodzie”. Regenerujący charakter terapii wodą pomoże zwalczyć bezsenność, zmęczenie oraz zniwelować napięcia nerwowe. Jest to doskonały sposób na pozbycie się skutków codziennego stresu. Autorskie masaże wprowadzają w nowe doświadczenie relaksu, natomiast zabiegi na twarz i ciało otulą skórę, nawilżą i zregenerują. 

Różana Rozkosz to rytuał, który rozpieszcza całe ciało  od stóp aż po same włosy. Wprawia w pozytywne wibracje oraz cudownie wygładza i nawilża ciało. Rytuał rozpoczyna się od kąpieli różanej, która otuli Nasze ciało zapachami olejów esencjonalnych. Następnie wykonywany jest peeling na bazie róży, geranium i palmarosy. Aplikacja serum błyskawicznie nawilży i wygładzi przesuszoną skórę. W dalszej kolejności nakładana jest maska na całe ciało, która pozostawi Naszą skórę nawilżoną, odżywioną i promienną. Dla głębszego odżywienia oraz regeneracji na stopy i dłonie aplikowana jest unikalna maska z różową glinką. Autorski rytuał obejmuje również nawilżający zabieg na twarz połączony z ajurwerdyjskim masażem głowy oraz olejowaniem włosów. Całość zakończona jest głęboko relaksującym i rozpieszczającym Nasze zmysły masażem stóp.

Z kolei Terapia leśna to specjalnie opracowana podróż związana z medycyną chińską - shinrin-yoku. Doświadcz spokoju natury, uwolnij się od stresu współczesnego życia. Unikalna kompozycja olejów aromaterapeutycznych oraz masażu Forest Therapy wzmocnią Twoją siłę ducha i zbalansują ciało z napięć. Kąpiele leśne wpływają zarówno na fizjologiczne, jak i psychologiczne funkcje organizmu ludzkiego, co udowodniono w licznych badaniach naukowych. Mechanizmy oddziaływania lasu są złożone, w dużej mierze oddziałują na stres związany z natłokiem pracy i obowiązków w codziennym życiu oraz uzupełniają braki środowiska naturalnego. Rytuał Forest Therapy rozpoczyna się od kąpieli leśnej w łaźni przy relaksacyjnej muzyce i blasku świec następnie wykonywany jest autorski masaż terapii leśnej związany ze sztuką ajurewdy i shiatsu. Następnie nakładana jest ciepła maska błotna na dłonie i stopy oraz wykonywany jest nawilżająco-rewitalizujący zabieg na twarz. Podczas rytuału na twarz wykonywane jest olejowanie włosów wraz z relaksacyjnym masażem ajurwedyjskim głowy, który wprawi nas w stan głębokiego relaksu. Podczas całej podróży towarzyszy nam wybrany olejek do inhalacji w zależności od stanu samopoczucia.

W hotelu No Name Luxury Hotel & Spa można także zrelaksować się w saunie i na basenie z widokiem na zjawiskową okolicę. Czy może być piękniej?

No Name Luxury Hotel&Spa
Fot. materiały prasowe

No Name Luxury Hotel&Spa
Fot. materiały prasowe

No Name Luxury Hotel&Spa
Fot. materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…