Sonia Bohosiewicz juz tak nie wyglada
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Sonia Bohosiewicz już tak nie wygląda! Po powrocie z wakacji zmieniła fryzurę!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 15 grudnia 2020 17:12
Sonia Bohosiewicz juz tak nie wyglada
Fot. Instagram

Sonia Bohosiewicz to jedna z najlepszych polskich aktorek. Gwiazda, która doskonale odnajduje się w komediowych serialach aktywnie prowadzi również swoje social media. Kilka dni temu wróciła z wakacji na słonecznej Teneryfie, gdzie odpoczywała od zimnej Polski. Po powrocie udała się do fryzjera, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Wygląda zupełnie inaczej.

Sonia Bohosiewicz pojechała na wakacje

Zima, która szybko przyszła do Polski zdecydowanie nie była najprzyjemniejsza. Szybka zmiana temperatury sprawiła, że wiele gwiazd wskoczyło w samolot i choć miejsc do których można wybrać się bez testu na COVID jest niewiele, zawsze można coś wybrać, jeśli finanse nie są ograniczeniem. Sonia Bohosiewicz wybrała się na Teneryfę, gdzie z pewnością odpoczęła, a po zdjęciach widać, że pogoda jej dopisywała. Naładowana witaminą D, postanowiła zmienić fryzurę!

Sonia Bohosiewicz zaszalała u fryzjera

Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy pokazało jej nową fryzurę. Bohosiewicz zdecydowała się na grzywkę i odświeżenie blond koloru, który jest teraz pięknie zimny. Chociaż w grzywce widzieliśmy aktorkę już wiele razy, trzeba przyznać, że w tym wydaniu prezentuje się zjawiskowo! Wam też się tak podoba?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.