eugenia ulubiony bronzer
Fot. materiały prasowe
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Eugenia zainspiruje się makijażem ślubnym księżnej Kate?

Zobacz, na jaki wizaż się zdecyduje!

Aleksandra Charzewska 10 października 2018 08:59
eugenia ulubiony bronzer
Fot. materiały prasowe

Wielka Brytania z podekscytowaniem wypatruje kolejnej królewskiej uroczystości! Ślub Księżniczki Eugenii odbędzie się w piątek, 12 października. W oczekiwaniu na tę chwilę brytyjskie media i fani royalsów spekulują na temat wyboru sukni ślubnej, listy zaproszonych gości, a także makijażu, na który zdecyduje się panna młoda w tym szczególnym dniu. Na jaki wizaż zdecyduje się księżniczka Eugenia?

Ślubny makijaż księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem odbędzie się w najbliższy piątek. To już druga tak specjalna ceremonia w tym roku! W maju sakramentalne ’tak’ powiedzieli sobie książę Harry i Meghan Markle. Właśnie wtedy nowa członkini królewskiej rodziny zachwyciła wszystkich naturalnym, dziewczęcym makijażem. Księżna Sussex postawiła na minimalistyczny, rozświetlony look, który znacząco odbiega od tego, co zazwyczaj wybiera Eugenia.

Makijaż Eugenii jest bardzo podobny do makijażu, jaki wykonuje sobie księżna Kate. Obie lubią podkreślone ciemną kredką oczy, mocno zaznaczone brwi i solidną dawkę różu na policzkach. Księżna Kate swój ślubny makijaż wykonała sama i mówi się, że dokładnie tak postąpi również Eugenia! Przyszła panna młoda na codzień maluje się samodzielnie i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby postąpiła w ten sam sposób w tym szczególnym dniu.

„Mój makijaż zazwyczaj robię w aucie […] Jestem w tym naprawdę dobra! Używam maskary Chralotte Tilbury i brązera Bobbi Brown. Są naprawdę genialne!” – wyznała Euegenia w jednym z wywiadów.

Czy Eugenia zdecyduje się na samodzielne wykonanie swojego makijażu? Ślub księżniczki Eugenii już w najbliższy piątek. Specjalnie dla was będziemy prowadzić relację na żywo – bądźcie z nami!  

Zaręczyny księżniczki Eugenii
Fot. Instagram @royalfamily

eugenia
Fot. materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.