Milena Lewandowska w ciążowej sesji
Fot. INSTAGRAM: @lewandowskamilena7
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na ciążową sesję fotograficzną!

Milena Lewandowska-Miros ma już pokaźny brzuszek

Redakcja VIVA! 22 czerwca 2020 19:30
Milena Lewandowska w ciążowej sesji
Fot. INSTAGRAM: @lewandowskamilena7

Ponad miesiąc temu na świat przyszła druga córka Roberta i Ani Lewandowskich, a ich rodzina już niebawem znowu się powiększy. Jak wiadomo siostra piłkarza spodziewa się dziecka, a jej ciążowe krągłości są coraz bardziej widoczne. Milena Lewandowska-Miros, aby upamiętnić ten czas zdecydowała się wziąć udział w sesji fotograficznej. Efektami podzieliła się na Instagramie i trzeba przyznać, że są one zaskakujące! Koniecznie zobaczcie najnowsze fotografie siostry polskiego piłkarza.

Siostra Roberta Lewandowskiego wzięła udział w ciążowej sesji

Mimo, że Anna Lewandowska dzieliła się zdjęciami z okresu ciąży, nigdy nie zdecydowała się na profesjonalne, pozowane zdjęcia. Na taką pamiątkę postawiła jednak siostra Roberta Lewandowskiego. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na jej wygląd:

Cudownie wyglądasz

Milena wyglądasz mega kwitnąco 😍

Cudownie ❣️ Ciąża Ci służy! 😘

Na zdjęciach można się dopatrzeć ciążowych krągłości, które są jeszcze bardziej widoczne dzięki opinającym sukienkom. Milena zdecydowała się na portret, a także zdjęcie z mężem oraz z synkiem. Musimy przyznać, że przyszła mama wygląda niesamowicie i czekamy na więcej takich zdjęć. A jak Wam podobają się efekty sesji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.