Pippa Middleton
Fot. David Levenson/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Pippa Middleton zdradziła, jak utrzymuje idealną figurę przy dwójce dzieci!

Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Aleksandra Frankowska 15 października 2021 16:27
Pippa Middleton
Fot. David Levenson/Getty Images

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate rzadko udziela wywiadów i raczej stroni od pokazywania się w mediach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i opowiedziała o tym, jak radzi sobie z utrzymaniem świetnej sylwetki przy dwójce dzieci. Okazuje się, że wychowywanie Arthura i Grace wcale nie jest dla niej żadną przeszkodą, a wręcz przeciwnie. To doskonała motywacja do tego, żeby dbać o siebie, o swoją dobrą kondycję, formę i sylwetkę. Jak to robi najbliższa krewna księżnej Kate?

CZYTAJ TEŻ: To on skradł serce młodszej siostry księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Pippa uwielbia aktywność fizyczną

Pippa od zawsze była aktywna fizycznie. Uwielbiała biegać, a sport od zawsze towarzyszył całej rodzinie Middletonów. Bieganie to jej codzienna rutyna, daje jej poczucie wolności i relaksu. Ma możliwość przewietrzenia głowy i przemyślenia wielu spraw. Jak sama przyznaje, bieganie pomogło jej przygotować się do uprawiania także innych sportów. Nie zrezygnowała z nich nawet przez macierzyństwo.

Pippa uwielbia wyzwania i adrenalinę

Nie straszne jej ultradystansowe maratony. W jednym z nich przejechała na rowerze 3000 mil. Wspinała się na Mont Blac oraz Matterhorn. Na swoim koncie ma również wyścig alpinistyczny Patrouille de Glacier, który zorganizowały szwajcarskie siły zbrojne. O Pippie można powiedzieć, że jest prawdziwym wyczynowcem, choć jej filigranowa sylwetka zupełnie na to nie wskazuje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rodzeństwo księżnej Kate stara się żyć z dala od blasku fleszy. Co dziś robi Pippa i James?

Priorytety są najważniejsze

Pippa Middleton otwarcie przyznaje, że macierzyństwo zmusza ją do ustanowienia sobie nowych priorytetów. Mama 2-letniego Artura i 5-miesięcznej Grace wciąż znajduje czas na treningi, ale musi dostosować je do wychowywania dzieci. Postanowiła jednak, że macierzyństwo nie zamknie jej w domu i wciąż będzie oddawała się swoim pasjom. Także tym sportowym i aktywnościowym. 

Wspólna aktywność z dziećmi

Pippa odkąd została mamą, stara się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Place zabaw, rowerki oraz bieganie z wózkiem, to jej sposoby na utrzymanie sprawności fizycznej i spędzanie wspólnego czasu z synem i córką. W ten sposób codziennie dostarcza sobie sporo adrenaliny i może kontrolować wagę.

ZOBACZ TEŻ: Pippa Middleton po raz drugi zostanie mamą!

Wszędzie, byle na świeżym powietrzu

Pippa wychowała się na wsi, stąd jej miłość do przebywania jak najwięcej na świeżym powietrzu. Pasję tę podziela księżna Kate. Natura, przyroda, spacery, zieleń, to wszystko sprawia, że Pippa i Kate czują się w swoim żywiole. Takie otoczenie poprawia także ich nastrój, zarówno psychiczny, jak i fizyczny.

Spodziewaliście się, że Pippa właśnie w taki sposób dba o swoją sylwetkę? Jak widać, ruchu na świeżym powietrzu nigdy za wiele. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy mamą dwójki dzieci (a przy okazji siostrą przyszłej królowej!).  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.