Fot. East News
Ze świata urody

Shakira wyprostowała włosy i wygląda jak... Joanna Liszowska!

Świetna fryzura na jesień!

Redakcja VIVA! 19 września 2019 18:01
Fot. East News

Show biznes uwielbia piękne, długie włosy. Mężczyźni uważają, że włosy są ozdobą każdej kobiety. Bez względu na to czy są długie, czy krótkie powinny być zadbane. Gwiazdy poświęcają masę uwagi, zabiegów pielęgnacyjnych i pieniędzy, żeby mieć piękne i zdrowe włosy. W wywiadach podkreślają, że dzięki długim zadbanym włosom mają o wiele więcej propozycji interesujących ról. Dlatego większość znanych aktorek i modelek nigdy nie zdecyduje się na radykalne cięcie.

Jakie gwiazdy kojarzone są z długimi włosami?

Oczywiście wokalistka Shakira, która od zawsze zachwyca fanów swoją blond fryzurą. Kojarzona jest z długimi blond falami, które stały się inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Okazuje się jednak, że Shakira również wymarzyła sobie zmianę. Od dawna komunikowała w social mediach, że chciałaby chociaż przez chwilę mieć długie proste włosy! Zdecydowała się zatem na metamorfozę, którą pokazała na swoim Instagramie. Patrząc na to zdjęcie, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że bardzo przypomina ostatnią metamorfozę Joanny Liszowskiej. Czy nie uważacie, że są do siebie bardzo podobne? Brakuje tylko grzywki...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shoot day / día de rodaje para el #ShakiraFilm

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!