Fot. East News
Ze świata urody

Shakira wyprostowała włosy i wygląda jak... Joanna Liszowska!

Świetna fryzura na jesień!

Redakcja VIVA! 19 września 2019 18:01
Fot. East News

Show biznes uwielbia piękne, długie włosy. Mężczyźni uważają, że włosy są ozdobą każdej kobiety. Bez względu na to czy są długie, czy krótkie powinny być zadbane. Gwiazdy poświęcają masę uwagi, zabiegów pielęgnacyjnych i pieniędzy, żeby mieć piękne i zdrowe włosy. W wywiadach podkreślają, że dzięki długim zadbanym włosom mają o wiele więcej propozycji interesujących ról. Dlatego większość znanych aktorek i modelek nigdy nie zdecyduje się na radykalne cięcie.

Jakie gwiazdy kojarzone są z długimi włosami?

Oczywiście wokalistka Shakira, która od zawsze zachwyca fanów swoją blond fryzurą. Kojarzona jest z długimi blond falami, które stały się inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Okazuje się jednak, że Shakira również wymarzyła sobie zmianę. Od dawna komunikowała w social mediach, że chciałaby chociaż przez chwilę mieć długie proste włosy! Zdecydowała się zatem na metamorfozę, którą pokazała na swoim Instagramie. Patrząc na to zdjęcie, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że bardzo przypomina ostatnią metamorfozę Joanny Liszowskiej. Czy nie uważacie, że są do siebie bardzo podobne? Brakuje tylko grzywki...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shoot day / día de rodaje para el #ShakiraFilm

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.