Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez
Metamorfozy gwiazd

Nowa fryzura Seleny Gomez. Fani są zachwyceni!

W tym uczesaniu już ją kiedyś widzieliśmy...

Marta Cieplak 12 stycznia 2022 11:30
Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez

Selena Gomez zdecydowała się na noworoczną metamorfozę i obcięła włosy na boba. Proste cięcie to najmodniejsza fryzura sezonu. Tuż przed końcem 2021 tak właśnie obcięła się m.in. Dua Lipa. Selena Gomez w klasycznym bobie wygląda świetnie – fryzura jest nowoczesna, elegancka i pięknie wyszczupla twarz piosenkarki.

ZOBACZ TAKŻE: Dua Lipa pożegnała się ze swoimi długimi włosami

Selena Gomez obcięta na boba

Selena Gomez zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem gwiazdy, które opublikowała na Instagramie. Widać na nim piosenkarkę w bobie, czyli włosach o długości delikatnie dłuższej niż do brody, ale nie sięgającym obojczyków. I choć 2022 rok ma należeć do krótszego wariantu tej fryzury o nazwie boy bob, to jednak piosenkarka zdecydowała się na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Do zdjęcia pozuje w kreacji od Lois Vuitton i biżuterii od Jennifer Fisher. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Do tego taka długość to bezpieczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć krótsze włosy o zdecydowanej linii, ale nie chcą zupełnie rezygnować z opcji spięcia włosów. A to przydaje się m.in. podczas treningów, ale także gdy wybieramy się na elegancką galę lub spotkanie i chcemy zaskoczyć typowo wieczorowym wizerunkiem.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Selena ma tego typu uczesanie. Pojawiała się w nim już kilka lat wcześniej, ale z reguły na krótko, bo z reguły stawiała na długie doczepy... Czy tym razem zmiana będzie na stałe? Może przekonają ją fani, którzy sąNowa fryura Seleny Gomez. Fani są zachwycei zachwyceni metamorfozą Seleny Gomez i zasypują ją pod postem komentarzami:

Bez skazy

Dama z klasą

Pięknie

Bella

My też w pełni się z  nimi zgadzamy i czekamy na kolejne stylizacje Seleny w nowych włosach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.