DIETY GWIAZD

Kasia Kowalska pokazała się bez makijażu i zaskoczyła fanów wyglądem!

Jaki jest sekret urody artystki?

Konrad Szczęsny 24 lutego 2018 09:00

Ma 44 lata, ale szczupłej sylwetki i promiennego wyglądu może jej zazdrościć wiele młodszych koleżanek! Jak Kasia Kowalska, znana z hitów „A to co mam” i „Coś optymistycznego”, dba o formę? Jej sposoby są sprawdzone i przynoszą zadziwiające efekty!

Dieta Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska, która największe sukcesy święciła w latach 90. XX wieku, znana jest z walki o prawa zwierząt. Artystka angażuje się w liczne akcje na ich rzecz i od lat jest zadeklarowaną wegetarianką – nie je mięsa, ale jednocześnie dba o to, by jej dieta była zbilansowana! Nie jest to łatwe, gdyż, jak wyznała w jednym z wywiadów, jest uczulona na większość produktów spożywczych. Nie pije też alkoholu i kawy, unika nabiału i nie pali papierosów – stąd jej cera ma tak promiennych wygląd – nawet bez makijażu! Ostatnie zdjęcie, które zamieściła na Instagramie z okazji Dnia Kota, wywołało zachwyt jej fanów i internautów. Nie szczędzili oni artystce komplementów.

 

Jak Kasia Kowalska dba o formę?

Wokalistka uprawia sport regularnie. Nie tylko pływa raz w tygodniu i biega dwa razy w tygodniu (zaliczyła m.in. półmaraton), lecz także trenuje ashtangę jogę. Dzięki temu może pochwalić się świetną formą, bo, jak sama podkreśla „w tym wieku, w którym jest, należy już o siebie zadbać”. Świetny wygląd to także zasługa genów: artystka przekonuje, że jej mama również, mimo upływu lat, może pochwalić się młodym i zdrowym wyglądem.

Zobacz w naszej galerii zdjęcia Kasi Kowalskiej, która trenuje jogę, autorstwa Justyny Jaworskiej. 

 

#miedzynarodowydzienkota @simonscatofficial #lovecats #miau😻

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

 

 

#kociamordka😺😻😽 #pozdrawiamfanów #widzimysiew2lutego

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.