Jaki jest sekret urody artystki?

Konrad Szczęsny 24 lutego 2018 09:00

Ma 44 lata, ale szczupłej sylwetki i promiennego wyglądu może jej zazdrościć wiele młodszych koleżanek! Jak Kasia Kowalska, znana z hitów „A to co mam” i „Coś optymistycznego”, dba o formę? Jej sposoby są sprawdzone i przynoszą zadziwiające efekty!

Dieta Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska, która największe sukcesy święciła w latach 90. XX wieku, znana jest z walki o prawa zwierząt. Artystka angażuje się w liczne akcje na ich rzecz i od lat jest zadeklarowaną wegetarianką – nie je mięsa, ale jednocześnie dba o to, by jej dieta była zbilansowana! Nie jest to łatwe, gdyż, jak wyznała w jednym z wywiadów, jest uczulona na większość produktów spożywczych. Nie pije też alkoholu i kawy, unika nabiału i nie pali papierosów – stąd jej cera ma tak promiennych wygląd – nawet bez makijażu! Ostatnie zdjęcie, które zamieściła na Instagramie z okazji Dnia Kota, wywołało zachwyt jej fanów i internautów. Nie szczędzili oni artystce komplementów.

 

Jak Kasia Kowalska dba o formę?

Wokalistka uprawia sport regularnie. Nie tylko pływa raz w tygodniu i biega dwa razy w tygodniu (zaliczyła m.in. półmaraton), lecz także trenuje ashtangę jogę. Dzięki temu może pochwalić się świetną formą, bo, jak sama podkreśla „w tym wieku, w którym jest, należy już o siebie zadbać”. Świetny wygląd to także zasługa genów: artystka przekonuje, że jej mama również, mimo upływu lat, może pochwalić się młodym i zdrowym wyglądem.

Zobacz w naszej galerii zdjęcia Kasi Kowalskiej, która trenuje jogę, autorstwa Justyny Jaworskiej. 

 

#miedzynarodowydzienkota @simonscatofficial #lovecats #miau😻

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

 

 

#kociamordka😺😻😽 #pozdrawiamfanów #widzimysiew2lutego

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

1/5
Kasia Kowalska, joga
Copyright @Justyna Jaworska
1/5

Kasia Kowalska od kilku lat trenuje ashtangę jogę. Artystka, która w czerwcu tego roku skończy 45 lat nie ukrywa, że dzięki temu udaje jej się zachować promienny i zdrowy wygląd.

2/5
Kasia Kowalska, joga
Copyright @Justyna Jaworska
2/5

Kasia Kowalska od kilku lat trenuje ashtangę jogę. Jak podkreśla, raz w tygodniu pływa, zaś dwa razy w tygodniu biega, dzięki czemu jej forma jest świetna. Artystka bierze m.in. udział w półmaratonach.

3/5
Kasia Kowalska, joga
Copyright @Justyna Jaworska
3/5

Kasia Kowalska promienny i zdrowy wygląd (m.in. świetną kondycję skóry) zawdzięcza również genom i aktywnemu trybowi życia.

4/5
Kasia Kowalska z córką Aleksandrą Kowalską
Copyright @Instagram @kasiakowalskaofficial
4/5

Kasia Kowalska ma dwójkę dzieci: Olę, urodzoną 2 maja 1997 roku, która w tym roku będzie obchodziła 21 urodziny oraz syna Ignacego, urodzonego 24 czerwca 2008 roku.

5/5
Kim jest Ignacy Ułanowski, syn Kasi Kowalskiej z Marcinem Ułanowskim?
Copyright @Instagram @kasiakowalskaofficial
5/5

Syn Kasi Kowalskiej, Ignacy, jest wielkim fanem Roberta Lewandowskiego. Jego ojcem jej perkusista, Marcin Ułanowski.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.