Sandra-Kubicka-2020a
Fot. Instagram/SandraKubicka
Ze świata urody

Sandra Kubicka znowu schudła! Zdradziła jak jej się to udało podczas pandemii!

Czy to bezpieczny sposób?

Redakcja VIVA! 4 listopada 2020 15:51
Sandra-Kubicka-2020a
Fot. Instagram/SandraKubicka

Sandra Kubicka od dawna bardzo dba o swoją sylwetkę. Jej sposobem na piękne ciało, przede wszystkim są cykliczne ćwiczenia, ale stara się pilnować też diety, która ponoć jest dosyć restrykcyjna.  W okresie jesienno-zimowym pozwala sobie jednak na małe grzeszki. Kiedy przygotowuje się do sesji, Sandra nie odpuszcza, bardzo aktywnie ćwiczy na siłowni oraz przestrzega zaleceń dietetyka. Niebawem modelkę czekają zdjęcia, a także wymarzony urlop. W związku z tym Sandra postawiła przed sobą dwutygodniowe wyzwanie i zamierza ostro pracować nad formą. Część osób twierdzi, że jej się to nie uda, ale już po kilku dniach celebrytka pokazała pierwsze efekty.

Jak dba o sylwetkę Sandra Kubicka jesienią 2020?

Sandra wyznała, że dla niej najlepsze są ćwiczenia cardio, a podczas treningu siłowego wykonuje pozycje, które wykorzystują własny ciężar ciała. Kubicka dodała też, że czasem podczas treningu używa też czterokilogramowych ciężarków. Jeśli chodzi o dietę, modelka wyznała, że w jej przypadku najbardziej sprawdzają się tzw. okienka żywieniowe, czyli dieta IF (Intermittent Fasting).

Najbardziej istotną u mnie rzeczą są okienka żywieniowe. Nie na wszystkich to działa. (…) Trzeba też pić bardzo dużo wody. Polecam też napar z hibiskusa i pokrzywę oraz wszystko to, co pozwala się pozbyć nadmiaru wody – wyznała Sandra na InstaStories.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dreaming of those hot summer days and dancing till the break of dawn 🥺☀️

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mermaid vibes 🧜🏼‍♀️ #tb #Maxim

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ll be your cosmic girl 🪐

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.