Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka
Ze świata urody!

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę! Gwiazda pokazała metamorfozę!

Wygląda obłędnie!

Aleksandra Frankowska 2 października 2020 19:44
Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Sandra Kubicka nieczęsto przechodzi metamorfozy. Gwiazda jest raczej wierna swojemu charakterystycznemu lokowi, czyli średniej długości blond włosom. Modelka pochwaliła się jednak na Instagramie nową fryzurą, prosto od fryzjera! Zmianę można zauważyć zwłaszcza w kolorze!

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Modelka na swoim Instagramie zamieściła krótki filmik, prezentujący efekt jej nowej metamorfozy. Podczas wizyty u fryzjera Sandra Kubicka nieco podcięła włosy i zdecydowała się na zupełnie inny, chłodniejszy odcień blondu. Jej włosy wyglądają na bardzo odżywione i błyszczące.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New hair, new life, who this? 📞 😛 @kpodonouhair Jak Wam się podoba taki złoty odcień ?

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Sandra Kubicka wróciła do Polski i kupiła dom

Kubicka, która na stałe mieszkała w Stanach Zjednoczonych, po rozstaniu z narzeczonym postanowiła wrócić do Polski. Tutaj kupiła niesamowity dom pod Warszawą, który urządziła w iście amerykańskim stylu. Luksusowe wnętrza pokazała nawet w telewizji śniadaniowej i chętnie prezentuje je na swoim Instagramie. Widać, że w nowym życiu jest bardzo szczęśliwa! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak sobie siedzę pomiędzy zdjęciami i mysle jaka szczęściara jestem. Jestem w przepięknym miejscu, z ludźmi których uwielbiam.. pomimo ciężkich czasów w jakich obecnie żyjemy, nadal jestem w stanie robić to co kocham i pracować. Codziennie widze oraz słyszę ile ludzi siedzi bez pracy.. ile moich przyjaciółek modelek siedzi i czeka aż ktoś zadzwoni. Jestem wdzięczna i staram się mówić to głośno. Słowa i myśli - to jest siła przyciągania. Nigdy nie proszę o więcej, tylko doceniam co mam a reszta sama przyjdzie jeżeli na to zasługuje i Bóg pozwoli. Buziaki kochani! Pięknego piątku Wam życzę 💕

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.