Sandra-Kubicka-2020a
Fot. Instagram/SandraKubicka
Ze świata urody

Sandra Kubicka przyznała się do zabiegów medycyny estetycznej!

Co zmieniła w swoim wyglądzie?

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2020 12:31
Sandra-Kubicka-2020a
Fot. Instagram/SandraKubicka

Sandra Kubicka, to jedna z najpiękniejszych polskich celebrytek. Jej uroda zachwyca zarówno mężczyzn, jak i kobiety, dla których na pewno jest inspiracją. 25-latka przez długi czas zastanawiała się nad poprawkami w swoim wyglądzie. Jak każda kobieta, a tym bardziej modelka chce wyglądać idealnie, dlatego dba o swoje ciało, ćwiczy, jest na diecie i stałe kontroluje swoją wagę. Żeby zniwelować niedoskonałości, które dostrzegała głównie ona sama, poddała się mikrochirurgicznemu zabiegowi, który obejmuje korektę zarysu i kształtu dziąsła poprzez wycięcie nadmiaru dziąsła i podpierającej go kości.

Delikatnie. Ponieważ moim ogromnym kompleksem zawsze były moje zęby. Mam takie huśtawki nastrojów jeśli chodzi o moje zęby, że chce ten uśmiech zmienić, nie zmienić. Całe życie na mnie mówili, że jestem królikiem, że mam bardzo długie jedynki i nabijano się ze mnie. Jeden zabieg zrobiłam już dwa lata temu. Usunęłam sobie dziąsła, żeby moje zęby były większe. Wycięłam je.

Co jeszcze poprawiła Sandra Kubicka w swoim wyglądzie?

Celebrytka przyznała się również do korekty ust

Teraz zauważyłam, że jak naturalnie się śmieję, ludzie robili mi zdjęcia i nadal widać było moje dziąsła. Bardzo mnie to denerwowało, więc pani dentystka powiedziała, że proponuje mi delikatnie powiększyć sobie usta. Tak zrobiłam i nie ukrywam tego. Uważam, że wyglądają super naturalnie, nie przesadziłyśmy i ładnie wyszedł efekt końcowy. Ja uważam, iż medycyna jest właśnie po to, aby leczyć swoje kompleksy. Nie zmieniłam całego kształtu twarzy i wizerunku. Tak samo wyglądam jak w dowodzie, jest to ze smakiem i tyle. - wyznaje w rozmowie dla Jastrząb Post

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?