Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka
O tym się mówi!

Sandra Kubicka bardzo schudła! Modelka przeszła niezwykłą metamorfozę!

Jaki jest jej sposób na utratę kilogramów?

Aleksandra Frankowska 9 października 2020 13:28
Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Sandra Kubicka to z pewnością jedna z piękniejszych polskich modelek. Celebrytka, która chętnie chwali się kadrami z prywatnego życia na swoim Instagramie, zaprezentowała ostatnio swoją nową, jeszcze zgrabniejszą figurę. Okazuje się, że Sandra Kubicka bardzo schudła. Jaki jest jej sposób na pozbycie się kilogramów?

Sandra Kubicka zrzuciła kilogramy

Kubicka na swoim Instagramie zaprezentowała zdjęcie po wyjątkowej przemianie. Widać na nim, jak gwiazda znacznie schudła i chwali się szczupłą sylwetką. Jej fani są zachwyceni metamorfozą. Sukces tej zmiany Kubicka zawdzięcza ciężkim treningom. Modelka wróciła bowiem na siłownię i dzięki ćwiczeniom, doszła do niesamowitej formy!

Kilka miesięcy temu jeszcze tak nie było. Nie trzeba iść od razu pod skalpel. Wystarczy ruszyć leniwe p*psko, dbać o siebie, robić zabiegi pomagające modelować sylwetkę i pamiętać przede wszystkim, że w życiu wszystko zajmuje czas. Wszystko łączy się w jedną całość.

Fani zachwyceni przemianą Kubickiej

Komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem metamorfozy Kubickiej są pełne komplementów i zachwytów. Fani wiedzą, że gwiazda prócz ćwiczeń, stara się dbać także o odpowiednią dietę. Co jakiś czas zdarza jej się zgrzeszyć czymś słodkim, jednak bardzo się pilnuje.

Niezwykle ważne w tym zawodzie są zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Nie można źle się odżywiać, chodzić na siłownię i oczekiwać wymarzonych efektów. Zdrowe odżywianie w połączeniu z regularnymi treningami to podstawa sukcesu. Kiedyś jadłam wszystko, na co miałam ochotę; pizzę, hamburgery czy inne fast foody. Wydawało mi się, że mój metabolizm sobie z tym poradzi. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, że to właśnie zdrowa dieta pomaga wyrzeźbić sylwetkę. Staram się jeść wszystko to, na co mam ochotę, jednak w małych ilościach. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.