Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka
O tym się mówi!

Sandra Kubicka bardzo schudła! Modelka przeszła niezwykłą metamorfozę!

Jaki jest jej sposób na utratę kilogramów?

Aleksandra Frankowska 9 października 2020 13:28
Sandra Kubicka, uśmiech 2019
Fot. Instagram/Sandra Kubicka

Sandra Kubicka to z pewnością jedna z piękniejszych polskich modelek. Celebrytka, która chętnie chwali się kadrami z prywatnego życia na swoim Instagramie, zaprezentowała ostatnio swoją nową, jeszcze zgrabniejszą figurę. Okazuje się, że Sandra Kubicka bardzo schudła. Jaki jest jej sposób na pozbycie się kilogramów?

Sandra Kubicka zrzuciła kilogramy

Kubicka na swoim Instagramie zaprezentowała zdjęcie po wyjątkowej przemianie. Widać na nim, jak gwiazda znacznie schudła i chwali się szczupłą sylwetką. Jej fani są zachwyceni metamorfozą. Sukces tej zmiany Kubicka zawdzięcza ciężkim treningom. Modelka wróciła bowiem na siłownię i dzięki ćwiczeniom, doszła do niesamowitej formy!

Kilka miesięcy temu jeszcze tak nie było. Nie trzeba iść od razu pod skalpel. Wystarczy ruszyć leniwe p*psko, dbać o siebie, robić zabiegi pomagające modelować sylwetkę i pamiętać przede wszystkim, że w życiu wszystko zajmuje czas. Wszystko łączy się w jedną całość.

Fani zachwyceni przemianą Kubickiej

Komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem metamorfozy Kubickiej są pełne komplementów i zachwytów. Fani wiedzą, że gwiazda prócz ćwiczeń, stara się dbać także o odpowiednią dietę. Co jakiś czas zdarza jej się zgrzeszyć czymś słodkim, jednak bardzo się pilnuje.

Niezwykle ważne w tym zawodzie są zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Nie można źle się odżywiać, chodzić na siłownię i oczekiwać wymarzonych efektów. Zdrowe odżywianie w połączeniu z regularnymi treningami to podstawa sukcesu. Kiedyś jadłam wszystko, na co miałam ochotę; pizzę, hamburgery czy inne fast foody. Wydawało mi się, że mój metabolizm sobie z tym poradzi. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, że to właśnie zdrowa dieta pomaga wyrzeźbić sylwetkę. Staram się jeść wszystko to, na co mam ochotę, jednak w małych ilościach. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.