Salma Hayek z córką
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Salma Hayek zabrała córkę na premierę "Eternals". Valentina przyćmiła mamę?

Co wiemy o jej córce?

Aleksandra Frankowska 20 października 2021 10:27
Salma Hayek z córką
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Premiera filmu Eternals zebrała na czerwonym dywanie w Los Angeles sporo gwiazd. Nie tylko Angelina Jolie pojawiła się ze swoimi dziećmi. Salma Hayek również postanowiła pojawić się w towarzystwie córki Valentiny. Która z nich bardziej zachwyciła urodą i stylizacją?

CZYTAJ TEŻ: Get The Look: Salma Hayek w drapieżnym garniturze w panterkę! Gdzie znajdziesz podobny?

Salma Hayek zabrała córkę na premierę „Eternals”

18. października w Los Angeles miała miejsce uroczysta premiera filmu pt. Eternals. To kolejna produkcja Marvela, w której ponownie udział wzięło wiele gwiazd. W jedną z głównych ról wcieliła się między innymi Angelina Jolie. Na premierze pojawiła się również Salma Hayek z przepiękną córką Valentiną Pinault. Oczy wszystkich zwrócone były na latorośl Hayek, która urodą niemal przyćmiła sławną mamę.

Córka Salmy Hayek olśniła urodą i stylizacją

Salma Hayek pokazała się w długiej, czarnej sukni projektu Gucci. Uwagę zwracało seksowne rozcięcie na nodze, które pokazało złotą podszewkę kreacji oraz złote szpilki. Uzupełnieniem stylizacji była również złota biżuteria oraz czarna kopertówka. Ponadczasowe stylizacje to zdecydowanie mocna strona Salmy.

Na czerwonym dywanie zachwyciła także jej córka. Valentina miała na sobie czarną sukienkę w białe grochy od Saint Laurent, a całość uzupełniła torebką i nowoczesnym naszyjnikiem. Jak się okazuje, Valentina wyczucie mody i poczucie stylu wyssała z mlekiem matki. Sama ma też dostęp dostęp do najlepszych światowych marek z racji na pozycję, jaką w branży fashion zajmuje jej tata. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Salma Hayek zdradziła sekret swojej nieskazitelnej urody w wieku 55 lat!

Kim jest córka Salmy Hayek Valentina?

Valentina Paloma Pinault urodziła się w 2007 roku. Jest owocem związku Salmy Hayek z Francoisem-Henrim Pinaultem, który jest właścicielem luksusowej grupy Kering, posiadającej w swoim portfelu takie marki jak Gucci, Yves Saint Laurent, Balenciaga czy Alexander McQueen. Jego majątek szacowany jest na 7 miliardów dolarów. Valentina, która w tym roku skończyła 14 lat ma przed sobą świetlaną przyszłość, chociaż rodzice starają się zapewnić jej wychowanie pełne prywatności, z daleka od kamer i obiektywów aparatów fotograficznych. Kto wie, jaką ścieżką podąży. Jeśli jednak będzie chciała zająć się modą lub aktorstwem, obie branże stoją przed nią otworem!  

Salma Hayek z córką
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.