ZE ŚWIATA URODY

Chcesz zachwycać pięknymi rzęsami tak, jak Gigi Hadid?

Zdradzamy jak osiągnąć ten efekt!

Aleksandra Charzewska 18 listopada 2018 11:59
Gigi Hadid zaprojektowała kolekcję dla marki Tommy Hilfiger
Fot. Materiały prasowe

Gigi Hadid to jedna z najlepiej zarabiających modelek w branży. Zarówno na wybiegu, jak i czerwonym dywanie zawsze prezentuje doskonale dopracowany makijaż, którego najbardziej charakterystycznym elementem są pięknie wydłużone i pogrubione rzęsy. Masażysta Gigi, Erin Parsons zdradza, jak osiągnąć podobny efekt.

Rzęsy w stylu Gigi Hadid

Na co dzień Gigi preferuje luźny look i nie używa wielu kosmetyków. Inaczej jest jednak w przypadku wielkich wyjść. Wtedy modelka zawsze zachwyca wachlarzami pięknych rzęs:  włoski są idealnie rozdzielone, pogrubione i wydłużone. Taki efekt nie łatwo jest osiągnąć, jednak Erin Parsons ma na to sposób. Jaki?

Wizażysta zawsze zaczyna makijaż rzęs modelki od podkręcenia ich zalotką. Ten mały, niedrogi gadżet jest łatwy w obsłudze i daje spektakularne efekty. Następnym krokiem jest nałożenie na rzęsy maskary, która zarówno wydłuża i pogrubia włoski. Malowanie rzęs ruchem zygzakowatym sprawi, że będą również równomiernie pokryte tuszem. O to, żeby rzęsy Gigi były rozdzielone dba metalowy grzebyk, którego Parsons używa od razu po nałożeniu maskary. Ostatnim etapem jest doklejenie sztucznych rzęs lub kępek, które dodatkowo zagęszczą włoski.

Właśnie tak wygląda rytuał malowania rzęs Gigi! Zalotka, podobnie jak grzebyk, to gadżety, które podczas naszego codziennego makijażu często są pomijane. Teraz, gdy wiemy że odpowiadają za piękny wygląd rzęs modelki, z pewnością będziemy używać ich częściej.  

Get the look uroda gigi Hadid
Fot. instagram.com/gigihadid
Gigi Hadid
Fot. Instagram

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!