ZE ŚWIATA URODY

Anja Rubik zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda?

Już nie jest blondynką!

Aleksandra Charzewska 26 września 2018 17:30
Anja Rubik w Cannes
Fot. Getty Images

Paryski tydzień mody trwa w najlepsze! Za nami pokazy takich domów mody jak Dior, Mugler czy Maison Margiela. Wczoraj, pod samą Wieżą Eiffla swoją kolekcję dla Saint Laurent zaprezentował także Anthony Vaccarello. Na wybiegu pojawiła się polska top modelka, muza dyrektora kreatywnego, Anja Rubik, która zaskoczyła… nowym kolorem włosów! 

Anja Rubik nie jest już blondynką 

Anja Rubik poświęciła swoje blond włosy na rzecz… rudości! Wczoraj, przed wejściem na wybieg Saint Laurent modelka pokazała na Instagramie swoją nową fryzurę. Ta zmiana dla wielu fanów była prawdziwym szokiem! Zazwyczaj, gdy Rubik decydowała się na eksperymenty z wyglądem wybierała raczej nowe cięcie, nigdy zmianę koloru. W opisie pod zdjęciem modelka napisała, że zrobiła to specjalnie dla marki YSL. 

,,Pierwsza myśl - Bowie ❤️ Świetny kolor, uwielbiam’’, ,,Wyglądałaś zjawiskowo na tym przecudownym pokazie @ysl ❤️❤️❤️💎💎💎”, ,,Szalona Ruda 🔥🔥🔥🔥🔥” - kometowały oczarowane nową fryzurą obserwatorki.

Udana metamorfoza?  

anja rubik włosy
Fot. instagram.com/anja_rubik
anja rubik włosy
Fot. instagram.com/anja_rubik

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!