Anja Rubik w Cannes
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Anja Rubik zmieniła kolor włosów! Jak teraz wygląda?

Już nie jest blondynką!

Aleksandra Charzewska 26 września 2018 17:30
Anja Rubik w Cannes
Fot. Getty Images

Paryski tydzień mody trwa w najlepsze! Za nami pokazy takich domów mody jak Dior, Mugler czy Maison Margiela. Wczoraj, pod samą Wieżą Eiffla swoją kolekcję dla Saint Laurent zaprezentował także Anthony Vaccarello. Na wybiegu pojawiła się polska top modelka, muza dyrektora kreatywnego, Anja Rubik, która zaskoczyła… nowym kolorem włosów! 

Anja Rubik nie jest już blondynką 

Anja Rubik poświęciła swoje blond włosy na rzecz… rudości! Wczoraj, przed wejściem na wybieg Saint Laurent modelka pokazała na Instagramie swoją nową fryzurę. Ta zmiana dla wielu fanów była prawdziwym szokiem! Zazwyczaj, gdy Rubik decydowała się na eksperymenty z wyglądem wybierała raczej nowe cięcie, nigdy zmianę koloru. W opisie pod zdjęciem modelka napisała, że zrobiła to specjalnie dla marki YSL. 

,,Pierwsza myśl - Bowie ❤️ Świetny kolor, uwielbiam’’, ,,Wyglądałaś zjawiskowo na tym przecudownym pokazie @ysl ❤️❤️❤️💎💎💎”, ,,Szalona Ruda 🔥🔥🔥🔥🔥” - kometowały oczarowane nową fryzurą obserwatorki.

Udana metamorfoza?  

anja rubik włosy
Fot. instagram.com/anja_rubik
anja rubik włosy
Fot. instagram.com/anja_rubik

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.