Rosyjskie rzesy nowy trend beauty
Fot. Imax
Ze świata urody

Rosyjskie rzęsy - najnowszy trend beauty na jesień-zimę 2020/2021!

Na czym polega?

Aleksandra Frankowska 25 listopada 2020 14:27
Rosyjskie rzesy nowy trend beauty
Fot. Imax

Najnowszym trendem w stylizacji rzęs, który zawładnął Instagramem i wybiegami, są tak zwane rosyjskie rzęsy. Jak osiągnąć taki efekt? Przede wszystkim można nazwać tak rzęsy, które są super gęste. Innymi słowy, trzeba je po prostu odpowiednio pomalować lub… doczepić.

Rosyjskie rzęsy hitem na jesień-zimę 2020/2021

To trend, który pokochały gwiazdy, instagramerki, modelki i blogerki. Ten sezon, to zdecydowanie fokus na oko i jego jak najlepsze uwypuklenie. W jaki sposób osiągnąć taki efekt w domu? Najczęściej wystarczy po prostu odpowiedni cień i tusz do rzęs. Jeśli jednak zależy Ci na prawdziwym efekcie WOW, świetnie sprawdzą się sztuczne rzęsy lub zabiegi zagęszczania rzęs.

Nowa technika zagęszczania rzęs 2020

Najpopularniejsze zabiegi zagęszczania rzęs to te 1 do 1 lub metody 2D oraz 3D. W momencie, kiedy trend na maksymalnie gęste rzęsy stał się super popularny, powstał rewolucyjny zabieg – russian volume lashes. Dzięki niemu oko wygląda niesamowicie! Jego sekret to aplikacja włosów w taki sposób, aby nie obciążały naturalnych rzęs. Efekt utrzymuje się nawet do 4 tygodni, a specjaliści zalecają doklejanie pojedynczych kępek maksymalnie z pięcioma włoskami.

Jak Wam się podoba ten efekt? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.