Roma Gąsiorowska, Viva! 2017
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Roma Gąsiorowska zdecydowała się na krótkie cięcie. „Wyglądasz jak Mia Farrow”, piszą fani

W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 28 stycznia 2022 13:30
Roma Gąsiorowska, Viva! 2017
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Roma Gąsiorowska jest jedną z najbardziej utalentowanych i znanych polskich aktorek. Wybiera jednak tylko takie projekty, z których potem może być dumna. Słynie też z tego, że mocno chroni swoje życie prywatne i oczywiście z doskonałego stylu. Aktorka nie boi się eksperymentów i znajduje to odzwierciedlenie zarówno w jej stylizacjach, jak i fryzurach. Roma Gąsiorowska dość często zmienia bowiem i kolor i długości włosów, szczególnie, jeśli jest taka potrzeba do roli. Jednak takiej fryzury jak teraz, nie miała jeszcze nigdy. Gwiazda ma wyjątkowo krótkie włosy obcięte na pixi. Jak wygląda?  

ZOBACZ TAKŻE: Flapper bob będzie hitem wiosny? Taką fryzurę z grzywką nosi już Millie Bobby Brown

Roma Gąsiorowska obcięta na krótko jak Mia Farrow

Roma Gąsiorowska w ostatnim czasie nosiła dłuższe włosy z grzywką, którą zaczesywała na bok. W tej chwili nie ma już po niej śladu. Zdjęcie, które aktorka opublikowała na Instagramie, wprawiło jej fanów w prawdziwe osłupienie. Widzimy na nim gwiazdę w bardzo krótkich włosach w stylu pixi, na którym przypomina Mię Farrow z filmu Dziecko Rosemary.

Taka sytuacja … Co Wy na To?, napisała pod postem Roma Gąsiorowska.

Naszym zdaniem Roma Gąsiorowska w krótkich włosach wygląda fantastycznie. To odważne cięcie, ale cieszymy się, że się na nie odważyła. Metamorfozy dokonała stylistka fryzur Aleksandra Oleczek,  u której strzyże się także Karolina Szostak, Magda Lamparska i Marta Żmuda Trzebiatowska. To ona była też odpowiedzialna za poprzednie zmiany wizerunku Romy, m.in. za jej rude włosy.

Fani i przyjaciele z branży są zachwyceni tą zmianą i komplementują aktorkę na Instagramie:

Pięknie, piszą Aleksandra Popławska i Joanna Koroniewska

Ślicznie, dodaje Karolina Gorczyca

Sztos!!!

Genialnie Roma

A jak Wam się podoba? Wolicie Romę Gąsiorowską w krótkich czy jednak w długich włosach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?