Roma Gąsiorowska, Viva! 2017
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Roma Gąsiorowska jest nie do poznania! Aktorka przeszła metamorfozę!

Co zmieniło się w jej wyglądzie?

Redakcja VIVA! 11 maja 2021 16:31
Roma Gąsiorowska, Viva! 2017
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Roma Gąsiorowska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek teatralnych i telewizyjnych. Od lat bardzo skrupulatnie wybiera role, chroni swoje życie osobiste i jest bardzo aktywna zawodowo. Aktorka słynie również z zamiłowania do ubrań, trendów i kreacji nowych modowych pomysłów. Nie boi się eksperymentów i często zmienia kolor włosów lub styl. Pamiętacie Romę Gąsiorowską w ciemnych włosach? Aktorka miała już blond długie włosy,  czarne krótkie, a także rude. W każdym wydaniu wyglądała bardzo interesująco. Na jaką metamorfozę zdecydowała się tym razem?

Zobacz także: Roma Gąsiorowska: „Kiedy wypowiadamy się osobno, mówimy o sobie nawzajem bardzo miłe rzeczy”

Roma Gąsiorowska ścięła włosy. Metamorfoza aktorki

Wiosna bardzo często motywuje gwiazdy do zmian. Roma Gąsiorowska postanowiła obciąć włosy i odmienić swój wizerunek. Aktorka skróciła swoje włosy i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę pięknie i zdecydowanie młodziej. Dziewczęce cięcie, bardzo do niej pasuje i świetnie oddaje jej charakter i temperament. Co na to jej fani?

Jak dziewczynka ❤️❤️❤️❤️super ❤️

Ale łaaaadnie 🙌🙌🙌

Pięknie Pani wygląda 💐 🙂

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.