Roma Gąsiorowska, Viva! 2017
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Roma Gąsiorowska jest nie do poznania! Aktorka przeszła metamorfozę!

Co zmieniło się w jej wyglądzie?

Redakcja VIVA! 11 maja 2021 16:31
Roma Gąsiorowska, Viva! 2017
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Roma Gąsiorowska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek teatralnych i telewizyjnych. Od lat bardzo skrupulatnie wybiera role, chroni swoje życie osobiste i jest bardzo aktywna zawodowo. Aktorka słynie również z zamiłowania do ubrań, trendów i kreacji nowych modowych pomysłów. Nie boi się eksperymentów i często zmienia kolor włosów lub styl. Pamiętacie Romę Gąsiorowską w ciemnych włosach? Aktorka miała już blond długie włosy,  czarne krótkie, a także rude. W każdym wydaniu wyglądała bardzo interesująco. Na jaką metamorfozę zdecydowała się tym razem?

Zobacz także: Roma Gąsiorowska: „Kiedy wypowiadamy się osobno, mówimy o sobie nawzajem bardzo miłe rzeczy”

Roma Gąsiorowska ścięła włosy. Metamorfoza aktorki

Wiosna bardzo często motywuje gwiazdy do zmian. Roma Gąsiorowska postanowiła obciąć włosy i odmienić swój wizerunek. Aktorka skróciła swoje włosy i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę pięknie i zdecydowanie młodziej. Dziewczęce cięcie, bardzo do niej pasuje i świetnie oddaje jej charakter i temperament. Co na to jej fani?

Jak dziewczynka ❤️❤️❤️❤️super ❤️

Ale łaaaadnie 🙌🙌🙌

Pięknie Pani wygląda 💐 🙂

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.