Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel znów zaszalała z kolorem włosów!

Jak teraz wygląda?

Marta Cieplak 23 marca 2021 11:30
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel ma szesnaście lat i jak na nastolatkę przystało, lubi od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie. Jej looki kopiują dziewczyny w całej Polsce, bo zasięg Roxie na Instagramie jest imponujący – w tej chwili młodą gwiazdę obserwuje już 1,2 mln osób! A będzie ich przybywać, bo gwiazda bierze udział w najnowszej edycji tanecznego show Dance Dance Dance, gdzie występuje razem ze swoją najlepszą przyjaciółką, Oliwią Górniak. Dziewczyny idą jak burza, choć Agustin Eggurola doprowadził Roxie do łez po jej solowym występie. Ona jednak się nie poddaje i dalej walczy, by dojść do finału. Program pozwala jej nie tylko rozwinąć się tanecznie, ale daje także spore pole do popisu w kwestii stylizacji i fryzur. Z tej okazji Roskana postanowiła zmienić kolor pasemek na włosach z różowych i fioletowych na bardziej odważne – tniebieskie. Jak teraz wygląda?

Roksana Węgiel w nowym kolorze włosów - turkusowe pasemka

Na pierwsze kolorowe pasemka Roksana Węgiel zdecydowała się pod koniec zeszłego roku. I choć wydawało się, że to chwilowa metamorfoza, to jednak wokalistka czuje się w nich na tyle dobrze, że postanowiła nosić jej non-stop. Najpierw były różowe:

Roksana węgiel zerwała kontrakt z wytwórnią?

Potem dodała do nich odrobinę fioletu i tak zaprezentowała się podczas Eurowizji Junior, której sama jest zwyciężczynią! 

A teraz postawiła na radykalną zmianę tonacji i wybrała chłodny błękit, który pięknie kontrastuje z jej naturalnym kolorem włosów. Musimy przyznać, że wygląda świetnie. Mamy nawet wrażenie, że ta fryzura w stylu Avril Lavigne za chwilę stanie się jej znakiem rozpoznawczym!

Rodzina Roksany Węgiel właśnie się powiększyła! 

Roksana Węgiel niebieskie pasemka
Fot. Baranowski/AKPA

Jak Wam się podoba Roxie w takiej stylizacji? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.