Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
METAMORFOZY GWIAZD

Roksana Węgiel postanowiła odświeżyć swoją fryzurę!

Jak teraz wygląda piosenkarka?

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 12:30
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel to piosenkarka, która dała się poznać dzięki ubiegłorocznej edycji Eurowizji, podczas której zajęła pierwsze miejsce, a także dzięki programowi The Voice of Kids. Artystka do tej pory nie eksperymentowała ze swoim wyglądem, a jej długie, proste, brązowe włosy stały się już znakiem rozpoznawczym. Jak teraz wygląda? Po metamorfozie jej look zmienił się diametralnie!

Roksana Węgiel postawiła na festiwalową fryzurę

Jak się dowiadujemy z social mediów Roksany Węgiel, wokalistka wybrała się na kilka dni na Dominikanę. Z tej okazji postanowiła nieco zaszaleć ze swoimi włosami i zdecydowała się na festiwalową fryzurę. Roxie postawiła na długie warkocze, które są hitem wśród gwiazd i influencerek na całym świecie. Aby fryzura wyglądała na jeszcze bardziej szaloną Węgiel postawiła na różowe pasemka. Myślicie, że zmieniła kolor czy zdecydowała się na doczepki? Musimy przyznać, że ten look bardzo jej pasuje i zrobiło ogromne wrażenie. A jak Wam podoba się Roksana Węgiel po metamorfozie?  

Jak wygląda?
Fot. INSTAGRAM: @roxie_wegiel

Jak wygląda?
Fot. INSTAGRAM: @roxie_wegiel

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.