Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
METAMORFOZY GWIAZD

Roksana Węgiel postanowiła odświeżyć swoją fryzurę!

Jak teraz wygląda piosenkarka?

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 12:30
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel to piosenkarka, która dała się poznać dzięki ubiegłorocznej edycji Eurowizji, podczas której zajęła pierwsze miejsce, a także dzięki programowi The Voice of Kids. Artystka do tej pory nie eksperymentowała ze swoim wyglądem, a jej długie, proste, brązowe włosy stały się już znakiem rozpoznawczym. Jak teraz wygląda? Po metamorfozie jej look zmienił się diametralnie!

Roksana Węgiel postawiła na festiwalową fryzurę

Jak się dowiadujemy z social mediów Roksany Węgiel, wokalistka wybrała się na kilka dni na Dominikanę. Z tej okazji postanowiła nieco zaszaleć ze swoimi włosami i zdecydowała się na festiwalową fryzurę. Roxie postawiła na długie warkocze, które są hitem wśród gwiazd i influencerek na całym świecie. Aby fryzura wyglądała na jeszcze bardziej szaloną Węgiel postawiła na różowe pasemka. Myślicie, że zmieniła kolor czy zdecydowała się na doczepki? Musimy przyznać, że ten look bardzo jej pasuje i zrobiło ogromne wrażenie. A jak Wam podoba się Roksana Węgiel po metamorfozie?  

Jak wygląda?
Fot. INSTAGRAM: @roxie_wegiel

Jak wygląda?
Fot. INSTAGRAM: @roxie_wegiel

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.