Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O tym się mówi!

Roksana Węgiel już tak nie wygląda! Wokalistka zmieniła kolor włosów!

Co za szalona metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 2 marca 2021 12:27
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel wciąż jest bardzo na topie. Młoda wokalistka zdobyła serca fanów nie tylko nieziemskim głosem i repertuarem muzycznym, ale również wyjątkową urodą. Tym razem postanowiła jednak zmienić swoje charakterystyczne ciemne, długie włosy na coś absolutnie szalonego! W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy.

Pasmo sukcesów Roksany Węgiel nie ma końca

Gwiazda już od 2017 roku nie schodzi z list przebojów. Jej kariera rozpoczęła się w programie The Voice Kids, który wygrała. Następnie wszystko potoczyło się bardzo szybko. Jako reprezentantka Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, również zdobyła pierwsze miejsce. Dziś swoimi przebojami podbija kolejne listy przebojów, a branża muzyczna wróży jej wielką karierę.

Roksana Węgiel przeszła niezwykłą metamorfozę

Młoda wokalistka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w zaskakującej fryzurze. Nie dość, że jej włosy są na nim krótsze, raptem do ucha, to jeszcze w kolorze lawendy. Nie zabrakło również najmodniejszej w sezonie wiosna-lato 2021 grzywki.

Jak możecie się domyślać, nowa fryzura Węgiel to peruka do jednego z jej performanców, jednak gdyby zdecydowała się na taką metamorfozę na stałe, wyglądałaby naprawdę uroczo. Dobrze jej w tej długości! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.