Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O tym się mówi!

Roksana Węgiel już tak nie wygląda! Wokalistka zmieniła kolor włosów!

Co za szalona metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 2 marca 2021 12:27
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel wciąż jest bardzo na topie. Młoda wokalistka zdobyła serca fanów nie tylko nieziemskim głosem i repertuarem muzycznym, ale również wyjątkową urodą. Tym razem postanowiła jednak zmienić swoje charakterystyczne ciemne, długie włosy na coś absolutnie szalonego! W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy.

Pasmo sukcesów Roksany Węgiel nie ma końca

Gwiazda już od 2017 roku nie schodzi z list przebojów. Jej kariera rozpoczęła się w programie The Voice Kids, który wygrała. Następnie wszystko potoczyło się bardzo szybko. Jako reprezentantka Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, również zdobyła pierwsze miejsce. Dziś swoimi przebojami podbija kolejne listy przebojów, a branża muzyczna wróży jej wielką karierę.

Roksana Węgiel przeszła niezwykłą metamorfozę

Młoda wokalistka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w zaskakującej fryzurze. Nie dość, że jej włosy są na nim krótsze, raptem do ucha, to jeszcze w kolorze lawendy. Nie zabrakło również najmodniejszej w sezonie wiosna-lato 2021 grzywki.

Jak możecie się domyślać, nowa fryzura Węgiel to peruka do jednego z jej performanców, jednak gdyby zdecydowała się na taką metamorfozę na stałe, wyglądałaby naprawdę uroczo. Dobrze jej w tej długości! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?