Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O tym się mówi!

Roksana Węgiel już tak nie wygląda! Wokalistka zmieniła kolor włosów!

Co za szalona metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 2 marca 2021 12:27
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel wciąż jest bardzo na topie. Młoda wokalistka zdobyła serca fanów nie tylko nieziemskim głosem i repertuarem muzycznym, ale również wyjątkową urodą. Tym razem postanowiła jednak zmienić swoje charakterystyczne ciemne, długie włosy na coś absolutnie szalonego! W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy.

Pasmo sukcesów Roksany Węgiel nie ma końca

Gwiazda już od 2017 roku nie schodzi z list przebojów. Jej kariera rozpoczęła się w programie The Voice Kids, który wygrała. Następnie wszystko potoczyło się bardzo szybko. Jako reprezentantka Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, również zdobyła pierwsze miejsce. Dziś swoimi przebojami podbija kolejne listy przebojów, a branża muzyczna wróży jej wielką karierę.

Roksana Węgiel przeszła niezwykłą metamorfozę

Młoda wokalistka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w zaskakującej fryzurze. Nie dość, że jej włosy są na nim krótsze, raptem do ucha, to jeszcze w kolorze lawendy. Nie zabrakło również najmodniejszej w sezonie wiosna-lato 2021 grzywki.

Jak możecie się domyślać, nowa fryzura Węgiel to peruka do jednego z jej performanców, jednak gdyby zdecydowała się na taką metamorfozę na stałe, wyglądałaby naprawdę uroczo. Dobrze jej w tej długości! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…