Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel już tak nie wygląda! Relację z metamorfozy pokazała na Instagramie!

Co tym razem zmieniła?

Aleksandra Frankowska 2 sierpnia 2021 13:27
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel ostatnio zmienia fryzury jak rękawiczki. Młoda artystka ponownie pokazała relację od fryzjera, kiedy to farbowała włosy. Wakacje to idealny czas na zmiany, a Roksana Węgiel uwielbia ostatnio eksperymentować. Wiemy, jak teraz wygląda ulubienica nastolatek!

Czytaj też: Roksana Węgiel zmienia styl na wakacje!

Kariera Roksany Węgiel

Gwiazda trzy lata temu wygrała Eurowizję Junior, reprezentując Polskę. Od tamtego czasu jej kariera rozwija się błyskawicznie. Wciąż realizuje nowe projekty i nagrywa nowe utwory. Występuje również w duetach ze znanymi gwiazdami wielkiego formatu.

Jej najnowszy projekt to piosenka, którą nagrała z Ekipą Friza pt. Napad na bank.

To był trochę taki spontan, usłyszałam tę piosenkę, która jeszcze wtedy nie miała tytułu i była o czymś kompletnie innym. I ten bit mi się spodobał, pomyślałam, jaka świetna piosenka. Nagrałam zwrotkę i refren, żeby sprawdzić, jak w ogóle się w tym odnajduję. Okazało się całkiem spoko.

Roksana Węgiel ponownie odwiedziła fryzjera

Młoda gwiazda postanowiła odwiedzić swojego fryzjera. Na InstaStory zrelacjonowała całą wizytę, pokazując jak farbuje włosy. Fani z niecierpliwością czekali na efekt. Na pytanie jednego z obserwatorów, jakiemu zabiegowi się poddała odpowiedziała, że farbowała odrosty.

Zobacz również: Roksana Węgiel szaleje na plaży w skąpym bikini!

Tym razem nie było to więc kolorowe szaleństwo, chociaż włosy Węgiel od jakiegoś czasu wyglądają zupełnie inaczej. Z pewnością możemy jeszcze liczyć na inne metamorfozy. 

Roxie Węgiel
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Roxie Węgiel
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Roxie Węgiel
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.